Konečně je to tu a my Vám můžeme ukázat oficiální rozhovory z letošního ročníku Hip Hop Kempu, o které se postarala naše produkce ve spolupráci s Queens.cz a I LOVE PARTY PRODUCTION. Co nám řekl HDBeenDope a DJ Statik Selektah?


Na Hip Hop Kempu se tento rok objevilo neznámé jméno, HDBeenDope. Předvedl ale jeden z nejlepších koncertů, a tak jsme neváhali a udělali s ním rozhovor!

Roztancoval celý hangár a v mých očích to na první pohled byla budoucnost americké rap game. Stejně tak jsme ukořistili rozhovor s DJ Statik Selektah, dvorním DJ-em samotného Joeyho Badasse.

HD Been Dope je mladičký talentovaný černoch z New Yorku, přesněji Brooklynu. Zatím vydal dva mixtape. Jeden nese název “Stepping Into Tomorrow”, druhý a ještě lepší nese název “The Greay(t) Area”.
Sám doporučuji si poslechnout obzvlášť ten druhý mixtape, protože jim strká do kapsy většinu “wannabe niggaz”. Nádech má devadesátkový a přesto, že mu je pouhých dvacet let, vyprodává kluby jak nic. Začínal přesně v 00:00 v Radio Spin Hangáru a divím se, že ten hangár neshořel.
Ze zvědavosti jsem nakouk a vyčkal, než se ukáže, a po prvním tracku mě ukotvil pod pódiem na celý koncert. S otevřenou pusou jsem se díval, co ten kluk dokáže. V rozhovoru si naše české obecenstvo náramně pochvaloval a vzkázal nám, že se na HHK stoprocentně vrátí v příštím roce, ale tentokrát už na hlavní stage.

Ve stejném videu najdete i rozhovor s DJ Statik Selektah, jak jsme již zmínili, dvorním Djem samotného Joeyho Bada$$e, tak se určitě podívejte!

Na kanálu Hip Hop Kempu naleznete i další rozhovory z letošního ročníku – stejně tak jako na našem webu nebo Facebooku, takže nás určitě dál sledujte! Pokud máš chuť podívat se na bonusové video k těmto rozhovorům, mrkni se zde!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit