Konečně je to tu a my Vám můžeme ukázat oficiální rozhovory z letošního ročníku Hip Hop Kempu, o které se postarala naše produkce ve spolupráci s Queens.cz a I LOVE PARTY PRODUCTION. Co nám řekl HDBeenDope a DJ Statik Selektah?


Na Hip Hop Kempu se tento rok objevilo neznámé jméno, HDBeenDope. Předvedl ale jeden z nejlepších koncertů, a tak jsme neváhali a udělali s ním rozhovor!

Roztancoval celý hangár a v mých očích to na první pohled byla budoucnost americké rap game. Stejně tak jsme ukořistili rozhovor s DJ Statik Selektah, dvorním DJ-em samotného Joeyho Badasse.

HD Been Dope je mladičký talentovaný černoch z New Yorku, přesněji Brooklynu. Zatím vydal dva mixtape. Jeden nese název “Stepping Into Tomorrow”, druhý a ještě lepší nese název “The Greay(t) Area”.
Sám doporučuji si poslechnout obzvlášť ten druhý mixtape, protože jim strká do kapsy většinu “wannabe niggaz”. Nádech má devadesátkový a přesto, že mu je pouhých dvacet let, vyprodává kluby jak nic. Začínal přesně v 00:00 v Radio Spin Hangáru a divím se, že ten hangár neshořel.
Ze zvědavosti jsem nakouk a vyčkal, než se ukáže, a po prvním tracku mě ukotvil pod pódiem na celý koncert. S otevřenou pusou jsem se díval, co ten kluk dokáže. V rozhovoru si naše české obecenstvo náramně pochvaloval a vzkázal nám, že se na HHK stoprocentně vrátí v příštím roce, ale tentokrát už na hlavní stage.

Ve stejném videu najdete i rozhovor s DJ Statik Selektah, jak jsme již zmínili, dvorním Djem samotného Joeyho Bada$$e, tak se určitě podívejte!

Na kanálu Hip Hop Kempu naleznete i další rozhovory z letošního ročníku – stejně tak jako na našem webu nebo Facebooku, takže nás určitě dál sledujte! Pokud máš chuť podívat se na bonusové video k těmto rozhovorům, mrkni se zde!