HIP HOP KEMP 2019: Kdo všechno dal s Hoštym rozhovor?

Ultravagantní rapper, student módního návrhářství a nově taky moderátor? Jakub Hošták aka Hošty si v Hradci Králové na festivalu Hip Hop Kemp 2019 vyzkoušel, jaké je to zpovídat osobnosti české rapové scény, do které patří i on sám. I když po většinu času vlastně zpovídaly ony jeho…

Ego, MC Gey, Idea, Boy Wonder, ale taky moderátor Tomáš Kraus a další. Ty všechny se podařilo během festivalu odchytit a natočit interview. Na co se kdo koho zeptal a co všechno Hošty vyváděl, se můžeš už podívat sám ve videu, které natočil a sestříhal Jindra Soukal.

Jo a fotoreport od Kuby Zemana najdeš na našem Facebooku.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit