Ve středu 1.4. se v klubech centra Prahy konal jeden z největších hudebních studentských festivalů u nás. Na 7 stagích ve 3 budovách vystoupilo na desítky interpretů nejen z oblasti hudby. My jsme byli u toho a přinášíme Vám videoreportáž!

Na facebookové události svoji účast potvrdilo více než 1 200 uživatelů a očekávání byla veliká. Kromě skvělých hudebních vystoupeních mohli návštěvníci zhlédnout představení Mladých básníků pražských či yoyerů pod záštitou obchodu YoYo Store, nebo si prohlédnout obrazy dalších umělců.

Za skvělých 150 Kč (v předprodeji dokonce 100 Kč) měl každý návštěvník přístup do všech prostorů festivalu. Ten se konal v Rock Café na Národní třídě, kde na 2 podiích vysoupilo 11 kapel či zpěváků, dále v nedalekém klubu Vagon vystoupili skupiny hrající převážně ska, reggae a punk. Po těchto dvou místech se postupně začalo dění přesouvat do Chapeau Rouge, které bylo již tradičně zasvěceno převážně žánrům drum and bass a dubstep.

STUDENT FEST 2015 | Reportáž CZECHMAG

Byli jste také na STUDENT FESTU 2015? Na koho jste se nejvíce těšili vy a kdo vás nejvíce oslovil? Pište nám do komentářů k videu, pod článek nebo na náš Facebook!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit