CZECHMAG PARTY vol.1 je za námi a je načase začít rekapitulovat.

V prostorách klubu Zephyr v Michalské ulici na Praze 1 se sešlo přes 170 studentů a dalších hostů, kteří podpořili náš projekt CZECHMAG a zároveň si užili skvělý večer při vystoupení oblíbených kapel jako I Love You Honey Bunny, Frenchise nebo Sirotčinec, tak i show rappera Sensey Syfu a jeho crew.

Odměnou pro ty, co přišli, byla tombola, kde všichni, co neztratili svůj soutěžní lístek, mohli vyhrát hodnotné ceny, které nám poskytla řada sponzorů (www.na-ruku.cz, www.ambag.cz, www.obaluj.cz, www.iCase.cz, www.candyforrichmen.com), kterým i tímto moc děkujeme. Nechyběla ani oblíbená party hra beer pong, jehož účastníci soutěžili o hlavní cenu večera – poukaz do restaurace Zephyr v hodnotě 500 Kč.

Takže bychom ještě jednou rádi poděkovali všem, co se zúčastnili naší akce, partnerům a sponzorům (speciální poděkování patří mobilní aplikace Partynator (ClubsTonight), klubu a vyhlášené restauraci Zephyr a též všem dalším, kdo pomáhali s organizací.

CZECHMAG PARTY vol.1 | after movie

Fotografie (Robin Skotnicki & Marek Mádl)

Děkujeme všem, co dorazili, kapelám, které se postaraly o skvělý program, partnerům www.na-ruku.cz, www.ambag.cz,…

Posted by CZECHMAG on 4. duben 2015

Ještě jednou děkujeme těm, co na akci dorazili, a ti, co ne, ty budeme očekávat například na dalším díle!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit