CZECHMAG PARTY vol.1 je za námi a je načase začít rekapitulovat.

V prostorách klubu Zephyr v Michalské ulici na Praze 1 se sešlo přes 170 studentů a dalších hostů, kteří podpořili náš projekt CZECHMAG a zároveň si užili skvělý večer při vystoupení oblíbených kapel jako I Love You Honey Bunny, Frenchise nebo Sirotčinec, tak i show rappera Sensey Syfu a jeho crew.

Odměnou pro ty, co přišli, byla tombola, kde všichni, co neztratili svůj soutěžní lístek, mohli vyhrát hodnotné ceny, které nám poskytla řada sponzorů (www.na-ruku.cz, www.ambag.cz, www.obaluj.cz, www.iCase.cz, www.candyforrichmen.com), kterým i tímto moc děkujeme. Nechyběla ani oblíbená party hra beer pong, jehož účastníci soutěžili o hlavní cenu večera – poukaz do restaurace Zephyr v hodnotě 500 Kč.

Takže bychom ještě jednou rádi poděkovali všem, co se zúčastnili naší akce, partnerům a sponzorům (speciální poděkování patří mobilní aplikace Partynator (ClubsTonight), klubu a vyhlášené restauraci Zephyr a též všem dalším, kdo pomáhali s organizací.

CZECHMAG PARTY vol.1 | after movie

Fotografie (Robin Skotnicki & Marek Mádl)

Děkujeme všem, co dorazili, kapelám, které se postaraly o skvělý program, partnerům www.na-ruku.cz, www.ambag.cz,…

Posted by CZECHMAG on 4. duben 2015

Ještě jednou děkujeme těm, co na akci dorazili, a ti, co ne, ty budeme očekávat například na dalším díle!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE