I Love You Honey Bunny, Branko’s Bridge, Hello Marcel a Amelie Siba rozezní 20. prosince pražskou MeetFactory. Spojení těchto 4 mladých kapel vám naservíruje našlapaný Vánoční večírek.

I Love You Honey Bunny se po úspěšné festivalové sezóně vrací na pódium se Space Crew (smyčcové trio a perkuse). K vidění bude také jejich klip ve virtuální realitě. Neméně zajímavý bude koncert Branko’s Bridge, kteří se pražskému publiku představí po několikaměsíční pauze opět v plné síle. Na své si přijdou i fanoušci disco-punku v podobě syrového nátrsu od Hello Marcel. Večer otevře  jedna z nejtalentovanějších českých písničkářek Amelie Siba.

Nabitý program tohoto Vánočního večírku bude stát za to. “Je nám ctí, že můžeme zahrát s našimi oblíbenými českými kapelami,” říká Sebastian Jacques, frontman kapely I Love You Honey Bunny. Dodává, že se diváci mohou těšit na společné překvapení s kapelou Branko’s Bridge.

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji v síti GoOut. Více informací najdete na Facebooku.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit