I Love You Honey Bunny, Branko’s Bridge, Hello Marcel a Amelie Siba rozezní 20. prosince pražskou MeetFactory. Spojení těchto 4 mladých kapel vám naservíruje našlapaný Vánoční večírek.

I Love You Honey Bunny se po úspěšné festivalové sezóně vrací na pódium se Space Crew (smyčcové trio a perkuse). K vidění bude také jejich klip ve virtuální realitě. Neméně zajímavý bude koncert Branko’s Bridge, kteří se pražskému publiku představí po několikaměsíční pauze opět v plné síle. Na své si přijdou i fanoušci disco-punku v podobě syrového nátrsu od Hello Marcel. Večer otevře  jedna z nejtalentovanějších českých písničkářek Amelie Siba.

Nabitý program tohoto Vánočního večírku bude stát za to. “Je nám ctí, že můžeme zahrát s našimi oblíbenými českými kapelami,” říká Sebastian Jacques, frontman kapely I Love You Honey Bunny. Dodává, že se diváci mohou těšit na společné překvapení s kapelou Branko’s Bridge.

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji v síti GoOut. Více informací najdete na Facebooku.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?