Kdy děláme blízkým radost? Většinou je to ve chvílích, kdy mají narozeniny nebo kdy slaví svátek či kdy dosáhli nějakého úspěchu, proto jim chceme koupit odměnu. Někdy blízkým děláme radost ve chvíli, kdy jsme se provinili nebo kdy jsme udělali nějakou chybu. Pravdou ale je, že bychom blízkým měli dělat radost častěji. Měli bychom jim něco koupit i když je třeba středa nebo pondělí. Položte si ruku na srdce a zodpovězte si otázku, kdy jste svým blízkým udělali radost naposled?

Pokud je to už pár měsíců nebo let, plácněte se přes kapsu a kupte svým blízkým nějaký hezký dárek, který je potěší – jen tak, bez důvodu. Pokud však nevíte, co blízkým koupit nebo čím jim udělat radost, prozradíme vám pár tipů.

Něco do domácnosti

Nastěhovali se vaši blízcí do nového příbytku? Zařizují si své vlastní bydlení? Co třeba investovat do něčeho, co využijí ve své domácnosti? Například je vhodný bytový textil, který domácnost dělá moderní a stylovou. Do této kategorie spadají třeba ubrusy, přehozy přes postel nebo deky, také prostěradla nebo ložní prádlo. Kromě toho jsou to také povlaky na polštáře, které se mohou hodit. Při výběru bytového textilu však pamatujte na barvu, do jaké blízcí ladí svůj domov.

Kromě bytového textilu můžete darovat blízkým nějaký kus nábytku. Co třeba sedací vaky? Ty jsou nedílnou součástí moderních domácností. Za zvážení taky stojí křeslo, ideálně třeba takový ušák, který je opět velice moderní součástí domácností.

Něco na zahradu

Pokud vaši blízcí mají ve svém příbytku všechno, co potřebují nebo co využijí, zvažte koupi něčeho praktického na zahradu. Co třeba zahradní lehátko? Zahradní lehátko se sice využije jenom v létě nebo na jaře, ale o to víc si ho budou lidé vážit. Na zahradním lehátku budou relaxovat, budou odpočívat, také si číst nebo jen tak přemýšlet o svých dalších krocích v životě.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit