Významné události, jako jsou narozeniny nebo výročí, se vám blíží a s nimi i každoroční dilema, co darovat ženě tak, aby měla radost? Nejvíce si nad tímto problémem asi lámou hlavu muži, kteří chtějí svoji ženu především potěšit. Ženy jsou obecně všímavější, a proto jim nedělá takový problém mužům vybrat trefný dárek. Co takhle sáhnout po dárku, o kterém se říká, že je věčný? Řeč je o šperku. Dárek, který potěší každou ženu, ať už se jedná o manželku, matku, sestru nebo babičku.

Než se pustíte do výběru šperku jako takového, měli byste si ujasnit pár základních věci. To, že se šperk líbí vám neznamená, že se bude líbit i obdarované ženě. Proto se před koupí zamyslete nad ženou jako takovou.

Je spíše konzervativní a elegantní nebo originální a energická? Preferuje raději zlato, stříbro nebo jiný drahý kov? Nosí vůbec náušnice nebo preferuje jiné šperky? A co náhrdelník, raději jednoduchá linie nebo s přívěskem? Připadá vám nemožné takové věci zjistit? Nahlédněte do její šperkovnice, odpovědi jsou přímo tam.

Náušnice s diamantem

Náušnice patří k nejčastěji používaným šperkům. Většina žen je nosí každý den. Některé vlastní několik párů a střídají je dle outfitu, některé zase vlastní pouze pár oblíbených, které se ale hodí ke všemu. Rozmazlete ženu a kupte ji náušnice s diamantem. Můžete zvolit klasiku ve tvaru pecek nebo výraznější varianu kruhů osazených drahými kameny.

Elegantní náhrdelník

Dalším často využívaným šperkem je náhrdelník. Zde se vám na výběr nabízí především 3 druhy – minimalistická jednoduchá linie, náhrdelník s jemnou tyčinkou posázenou diamanty nebo náhrdelník s přívěskem. Každý z typů se hodí pro jinou příležitost, jednoduchý náhrdelník může žene využívat i na běžné denní nošení, náhrdelník s výraznějším přívěskem nebo tyčinkou spíše využije na nějakou slavnostnější chvíli.

Decentní náramek

Opomenout nesmíme ani náramky. V poslední době se opět těší popularitě. Jedná se o jeden z decentnějších druhů šperku, hodí se spíše na slavnostnější příležitosti, ale jestli zvolíte opravdu elegantní typ, může ho žena nosit i denně. Náramek s diamanty díky svému třpytu vypadá na ruce velmi elegantně a sofistikovaně.

Ten nejlepší dárek ze všech

Část mužů vidí narozeniny jako ideální příležitost k tomu se vyslovit. Jestliže chcete svoji partnerku překvapit a potěšit zároveň, darujte ji k narozeninám vaše ohnuté koleno a krabičku se zásnubním prstenem. Věříme, že takový dárek nic nepřekoná. Výběr správného prstenu je ale kapitola sama o sobě.

Šperky značka originál

Po čem ženy touží? Po tom, co nemá žádná jiná žena. Věnujte jí proto originální šperk. Odborníci z BISAKU se specializují na návrh a tvorbu naprosto jedinečných šperků. Přesvědčte se o kvalitě této značky a navštivte jednu z prodejen, kde si můžete vybrat z již hotových šperků nebo si nechejte udělat návrh vlastního.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit