Významné události, jako jsou narozeniny nebo výročí, se vám blíží a s nimi i každoroční dilema, co darovat ženě tak, aby měla radost? Nejvíce si nad tímto problémem asi lámou hlavu muži, kteří chtějí svoji ženu především potěšit. Ženy jsou obecně všímavější, a proto jim nedělá takový problém mužům vybrat trefný dárek. Co takhle sáhnout po dárku, o kterém se říká, že je věčný? Řeč je o šperku. Dárek, který potěší každou ženu, ať už se jedná o manželku, matku, sestru nebo babičku.

Než se pustíte do výběru šperku jako takového, měli byste si ujasnit pár základních věci. To, že se šperk líbí vám neznamená, že se bude líbit i obdarované ženě. Proto se před koupí zamyslete nad ženou jako takovou.

Je spíše konzervativní a elegantní nebo originální a energická? Preferuje raději zlato, stříbro nebo jiný drahý kov? Nosí vůbec náušnice nebo preferuje jiné šperky? A co náhrdelník, raději jednoduchá linie nebo s přívěskem? Připadá vám nemožné takové věci zjistit? Nahlédněte do její šperkovnice, odpovědi jsou přímo tam.

Náušnice s diamantem

Náušnice patří k nejčastěji používaným šperkům. Většina žen je nosí každý den. Některé vlastní několik párů a střídají je dle outfitu, některé zase vlastní pouze pár oblíbených, které se ale hodí ke všemu. Rozmazlete ženu a kupte ji náušnice s diamantem. Můžete zvolit klasiku ve tvaru pecek nebo výraznější varianu kruhů osazených drahými kameny.

Elegantní náhrdelník

Dalším často využívaným šperkem je náhrdelník. Zde se vám na výběr nabízí především 3 druhy – minimalistická jednoduchá linie, náhrdelník s jemnou tyčinkou posázenou diamanty nebo náhrdelník s přívěskem. Každý z typů se hodí pro jinou příležitost, jednoduchý náhrdelník může žene využívat i na běžné denní nošení, náhrdelník s výraznějším přívěskem nebo tyčinkou spíše využije na nějakou slavnostnější chvíli.

Decentní náramek

Opomenout nesmíme ani náramky. V poslední době se opět těší popularitě. Jedná se o jeden z decentnějších druhů šperku, hodí se spíše na slavnostnější příležitosti, ale jestli zvolíte opravdu elegantní typ, může ho žena nosit i denně. Náramek s diamanty díky svému třpytu vypadá na ruce velmi elegantně a sofistikovaně.

Ten nejlepší dárek ze všech

Část mužů vidí narozeniny jako ideální příležitost k tomu se vyslovit. Jestliže chcete svoji partnerku překvapit a potěšit zároveň, darujte ji k narozeninám vaše ohnuté koleno a krabičku se zásnubním prstenem. Věříme, že takový dárek nic nepřekoná. Výběr správného prstenu je ale kapitola sama o sobě.

Šperky značka originál

Po čem ženy touží? Po tom, co nemá žádná jiná žena. Věnujte jí proto originální šperk. Odborníci z BISAKU se specializují na návrh a tvorbu naprosto jedinečných šperků. Přesvědčte se o kvalitě této značky a navštivte jednu z prodejen, kde si můžete vybrat z již hotových šperků nebo si nechejte udělat návrh vlastního.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?