Po téměř roční pauze se série house parties s názvem Tetris vrací znovu na scénu. Poprvé tento kolektiv v čele s promotérkou a djkou Barborou odzkouší nový prostor Bike_Jesus.

Že do tohoto prostoru Tetris zavítá poprvé, není ale úplně tak pravda. Před třemi lety se totiž na stejném místě (tehdy ale ještě patřící pod Fuchs2), na kterém se nyní nachází nedávno otevřený a ze Žižkova přesunutý Bike_Jesus, nacházela druhá stage na Tetrisu w/ Mall Grab bez Mall Graba. “Stage končila v 9 ráno tím, že nám z Vily Štvanice odstřihli elektřinu kvůli knižnímu festivalu pro děti,” vzpomínají pořadatelé v příspěvku na facebookovém eventu.

Akce se koná tento pátek, 7. února, za účasti lokálních djs, kterými jsou Theya, Raphael Kosmos, St. Daniel, DUMA JR. a již zmiňovaná Barbora. Kromě ověřených selektorů, light designu a zajímavého prostoru, příchozí potěší i levný vstup. 200 Kč před půlnocí, 250 Kč po. A pokud máš jó hodně hluboko do kapsy, na GoOutu ještě zbývá pár lístků v předprodeji za 180 Kč.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit