Každá svatba, každý ples či skoro každá významnější společenská událost vyžaduje oblek. To je však poměrně nudný kus oblečení. Na většině akcí je přijatelná pouze černá či tmavě modrá variace a 99 % lidí se této barevné palety drží. Pokud bychom oblekem chtěli vyjádřit svou individualitu, jen těžko se nám to povede bez toho, abychom riskovali faux pas.

Co s tím?

Východiskem z těchto problémů můžou být doplňky. V rámci těch je dovoleno opravdu hodně a stále budete vypadat elegantně. Dobře zvolený doplněk obleku navíc dává najevo, že formální móda je pro vás denním chlebem a cítíte se v něm sebevědomě. Jen si vzpomeňte na Dona Corleoneho ve fraku s červenou růží!

Marlon Brando jako Don Corleone ve filmu Kmotr z roku 1972.

Kde je sehnat?

Jenže nakupování doplňků může být náročnou záležitostí. Kde takové doplňky hledat? V obchodních domech? Tam byste pravděpodobně pochodili, ale strávili byste tam polovinu odpoledne. Většina obchodů totiž vychází z názvu a je to pro ně jen doplňkový sortiment. Mnohem lepší možností je inspirativní e-shop oblecoblek.cz, kde vám rádi porádí jaké doplňky zvolit a jak je kombinovat. Najdete na něm vše, co ke svému oblíbenému obleku potřebujete. Ozdoby do klopy, motýlky (už uvázané, nemusíte se bát), kravaty (ty už si musíte uvázat sami), manžetové knoflíčky a kapesníčky do saka.

Nuda? Ne!

Sám zakladatel a majitel o sobě říká, že rád vyčnívá z davu a pomáhá k tomu i ostatním. Takže zapomeňte na přízemní barvy a vzory. Pokud se vybavíte na ples či svatbu doplňky z tohoto e-shopu, všichni hned pochopí, že s vámi se nudit nebudou, ať už akce dopadne jakkoliv. Instagram tohoto obchodu je navíc k prasknutí narvaný inspirací, takže pokud nevíte jaký doplňek by se hodil k tomu či tomu saku, víte koho sledovat!

Navíc je zde možnost poštovného zdarma, takže se nemusíte bát, že při objednání jednoho kapesníčku utratíte více za dopravu než za samotný produkt, to se totiž nenosí.

Tak neváhejte a běžte na oblecoblek.cz dopřát trochu radosti svému obleku, sobě a svému okolí!

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit