Svetr s jelenem je značka, která si klade za cíl přicházet na trh s originálním oblečením vysoké kvality, které není vyráběné sériově, nýbrž vždy limitovaných seriích. Všechny svetry jsou vyráběné v ryze české pletárně.

V kolekci pro podzim/zimu 2017 je opravdu široké spektrum vzoru, typů a barev svetrů s jelenem. Kvalitní a teplé svetry na výlety do hor či pro jiné zimní radovánky. Nechybí ani elegantní tradiční norské vzory, které zpříjemní vánoční atmosféru v rodinném kruhu.

Decentní svetry vhodné pro běžné denní nošení a samozřejmě i odvážnější, extravagantní modely plné zářivých barev, které rozjasní kdejakou městskou kavárnu. V nabídce najdete i zajímavé svetry inspirované díly slavných malířů. Kolekce byla letos rozšířena také o mikiny, trička a čepice, jak jinak než opět s jelenem. Toto originální oblečení bývá vhodným dárkem pod vánoční stromeček.

Svůj svetr můžete najít na www.svetrsjelenem.cz.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit