Hledáte dárek pro ženu – kamarádku, přítelkyni, manželku, mámu, šéfovou? K narozeninám, k Vánocům, jako poděkování, jako projev lásky? Ať jste muž nebo žena, máme pro vás parádní tip na dárek pro ženu – je jím brož. A tadááá – níže vám přinášíme 10 důvodů, proč darovat zrovna BeWooden brož.

1. Brože se opět dostávají na scénu

Pokud si myslíte, že jsou brože záležitostí našich babiček nebo dam nad padesát, mýlíte se! I dvacítka může s hlavou hrdě vztyčenou nosit brož – bude-li to brož BeWooden, může jí stylově ozdobit svůj outfit a ukázat svůj styl.

2. Nijak nepřekáží v nošení

Na rozdíl od dlouhého řetízku na krku, který se vám může lehce zaseknout třeba v eskalátoru (opravdu nechceme strašit, ale co kdyby) je brož mnohem bezpečnější variantou – ani ji neucítíte a to na klopě vašeho saka můžete nést tíhu zvířete z Beskyd – medvěda, vlka, lišku…

3. Brože jsou ideálním hypoalergenním šperkem

Na rozdíl od klasických šperků, brože nepřicházejí do kontaktu s kůží, a proto nezpůsobují alergii. A proto pokud patříte mezi ty, kteří alergen nikl ve špercích nemohou ani cítit, namísto šperků se ozdobte neméně zdobnou broží. Navíc jsou brože BeWooden ze dřeva, a proto o alergii nemůže být ani řeč – tak proč ji sem vytahujeme, že jo!

4. Brože činí outfit výjimečným

Kostýmek s broží a bez, co myslíte, který bude nápaditější?

5. Broží BeWooden můžete vyjádřit svůj vztah k přírodě

Třídíte, často chodíte do přírody, pravidelně protestujete proti jejímu ničení a nevíte, čím ještě byste svůj vztah k přírodě jasně vyjádřili? Co to říct třeba broží? Kolekce BeWooden broží – Zvířata z Beskyd – vás uchvátí.

6. Brože mají hlubší význam

Ať už se rozhodnete pro lišku, vlka, srnu, medvěda, zajíce nebo dokonce celou kolekci zvířat z Beskyd, můžete si být jistí, že vaše brož bude mít i hlubší význam než jen ozdobu outfitu. Ať už kvůli dřevu, ze kterého jsou brože vyrobené nebo kvůli motivu, svou broží vyjádříte, jak moc přírodu milujete.

7. Brože umí nabídnout netradiční motiv

Že jste až dosud byli zvyklí na brože s motivem květin? Tak ty už jsou dávno pasé. Více originality vašemu oblečení propůjčí dřevěné brože BeWooden s motivem zvířat z Beskyd. Taková brož liška může na vašem saku symbolizovat i některé vaše vlastnosti – samozřejmě bystrost a šarm!

8. Brože žena upotřebí

Není nic horšího než dát dárek a časem se dozvědět, že jej oslavenkyně vůbec nevyužívá. To se vám ale u broží stát nemůže. Proč? Protože lze brož nosit každý den – na saku, na šatech…

9. Když se rozhodnete darovat brož BeWooden, budete mít ještě 4 x o dárek postaráno

Jednou se vám podaří vymyslet perfektní dárek, ale podruhé, potřetí už to není ono? To se vám s brožemi BeWooden stát nemůže. Protože pokud darujete například brož Fox Brooch, můžete ještě 4x v blízké budoucnosti zazářit a doplnit sbírku oslavenkyně i o Hare Brooch, Wolf Brooch, Doe Brooch a Bear Brooch. A zoufat nemusíte ani v případě, pokud hned najednou darujete celý Animal Brooches set, protože v e-shopu BeWooden nebudete mít o inspiraci nouzi.

10. Brož může dát i žena ženě

Tím pádem, že brož není zas až tak osobní dárek, může jej v klidu předávat i žena ženě – třeba zaměstnankyně své šéfce, dcera mamince, kamarádka kamarádce a podobně.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit