Již po třetí se vydají DC skate riders na tour po šesti největších evropských městech DC SPECIAL DELIVERY TOUR III. Po zastávce v Barceloně se team přesune do Prahy, kde se zastaví na nejlepších pražských spotech a navštíví také dva pražské skateshopy.

Zapište si datum 22. 6. – 24. 6. 2017, kdy budete mít možnost vidět v Praze DC riders: Madars Apse, Thaynan Costa, Jaakko Ojanen, Joseff Scott a Antony Lopez.

Ve čtvrtek 22. 6. 2017 navštíví DC team dva pražské skateshopy, ve kterých proběhne podpisová akce a můžete se těšit na nějaké free DC věci a také lístky na koncert Funky Pandas:

15:00 STREETMARKET (Husitská 13, Praha 3)

16:00 EL NINO (Palackého nám. 358/2, Praha 2)

V pátek 23. 6. 2017 v 16 :00 potkáte team na skate demu na Stalinu. Jezdci budou mít k dispozici opět nějaké DC věci pro lokální skatery a taky bude na místě pizza a nějaké pití na doplnění energie.

Letos DC Shoes spolupracuje na tour s legendárním Jeru The Damaja na sérii koncertů « DO THE RIGHT THING » kde vystoupí FUNKY PANDAS (Jeru & Psycho Les).

 

V sobotu 24. 6. 2017 ve 22 :00  vystoupí v rámci DC Special Delivery Tour FUNKY PANDAS v clubu STORM.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit