Batoh jako velmi vděčný a spolehlivý společník nabízí pohodlí, praktičnost, volné ruce i různě velký prostor, ve kterém se dá ukrýt mnoho věcí. Bez ohledu na svůj osobní styl po něm nyní sáhne i ten, pro koho bylo doposud slovo batoh pouhým synonymem pro sportovní aktivity. Recyklovatelný materiál Tyvek® inspiroval mladé designéry značky WE ARE ABLE k výrobě atraktivního městského batohu The RollTop TYVEK v bílé barvě.

Vzhled velmi silného pomuchlaného papíru dělá z batohu The RollTop TYVEK® výrazný módní doplněk, který přitahuje pozornost. Materiál na první pohled vyvolává zdání, že batoh je určen pouze pro jednorázovou příležitost, ale tento dojem velmi rychle mizí a i dlouhodobé používání dokazuje jeho praktičnost a odolnost.

Skvělé užitné vlastnosti rolovacího batohu The RollTop TYVEK® se projevují promyšleným střihovým řešením, kdy každá kapsa a průvlečný prostor nabízí přehledné uspořádání, ale komfort navíc přináší i prodyšnost a nepromokavost zvoleného materiálu. Díky unikátnímu systému zapínání můžete využít celkový objem  v rozmezí 15 – 22 litrů.  I při delším nošení oceníte měkká polstrovaná síťovaná záda, která umožňují větrání i v horkých dnech i nastavitelné poddajné popruhy.

Oddělená část na notebook do úhlopříčky 13” a alternativní vstup do hlavního prostoru batohu se zamykají pomocí nepromokavých zipů  a umožňují rychlý a pohodlný přístup.

Batoh neobsahuje materiál živočišného původu, je tedy 100% veganský.


Kapsa na počítač: 13″
Objem: 15-22 l
Záruka: 4 roky
Cena: 3 290 Kč

www.weareable.cz

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit