Určitě si ještě pamatujete na legendární týden pořadu Prostřeno, ve kterém se sešla partička podivínů, kterým kraloval šílenec Karel. Nyní se konečně dere na povrch pravda o tom, kdo v tom má prsty!

Karel Ondrka se v Prostřenu prezentoval jako ajťák s Tourettovým syndromem, kvůli kterému má tiky a nekontrolovaně chrlí sprostá slova, a také že se mu spustila permanentní erekce, jak přiznal již u první večeře. Všichni se tak těšili na čtvrteční díl, ve kterém Karel hostil účinkující “u sebe” doma. Tam mimojiné vyšlo najevo, že Karel spí v rakvi, údajně kvůli nemocným zádům, chová doma kohouta Babiše, koupe se ve vaně s živými rybičkami, má na poličce vystavené urny se zesnulými přítelkyněmi (rozuměj seniorkami) a také kdesi ve sklepě vlastní sado-maso salónek.

Každý si během celého týdne kladl otázku, co je a co není zinscenované. Už jen kvůli tomu, že Karla Ondrku najdete jako herce i na ČSFD, byli mnozí přesvědčeni, že si Karel ze všech udělal “dobrý den”. Ten se během vysílání pořadu k celé situaci vyjadřoval na svém osobním Facebooku formou videí, ve kterých jasně sděloval, že se nejedná o nic nahraného, že sice studoval filmovou školu, ale poté, co se mu spustil zmiňovaný Tourettův syndom, musel s herectvím skončit, a podobně.

Už od počátku jsme si otázku, kde je pravda, kladli i my v redakci a naše původní teorie, že v tom má prsty Kazma, se nám nyní, potom, co vyšla nová upoutávka na One Man Show, potvrzuje, a tak se již nemusíme bát vám ji odprezentovat. Takže proč v tom má prsty Kazma?!

1) Kdo jiný než Kazma

Většina diváků se tedy shodla na tom, že vystupování Karla je nahrané. Jeho blízcí se ale vyjádřili tak, že nevěří, že by byl schopný něco takového vymyslet a zorganizovat sám, jelikož už během jeho působení na filmové škole se projevoval nedostatek jeho organizačních schopností. Pro server extra.cz uvedl Karlův kamarád následující: “Ty jeho filmy byly vždy nejhorší z celého ročníku. On je to hodný kluk, všem pomáhal, snažil se, ale je bez talentu. Po každém cvičení se zvažovalo, zda ho ze školy nevyhodí. Kvalita filmů byla opravdu špatná.” Televize Prima tak byla terčem kritiky za to, že pořad zinscenovala, aby nabrala sledovanost. Prima to ale být nemusela a kdo jiný by byl schopný zorganizovat něco takového, hm?

2) Karel pracuje ve studiu Streamu?!

Kdo pozorně sleduje pořadu na Streamu, zejména třeba pořad Nezapomenutelní, mohl si v jednom jejich díle všimnout nápadně podobající se místnosti, ve které Karel dle medailonku v Prostřenu doučuje seniory zacházet s počítači. No co si budem, je to jedna a ta samá místnost a máme potvrzeno, že se skutečně nachází v budově Streamu. To už mluví za vše, ne?

3) Babiš

Už jsme zmínili, že Karel doma choval slepici jménem Babiš. Samozřejmě to může být náhoda, ale také to může být nenápadná indicie narážející na to, že Andrej Babiš se objevil právě v posledním dílu pořadu One Man Show.

4) Sluchátko

Karel v Prostřenu za celou dobu nesundal své handsfree sluchátko. Proč? Třeba aby mu Kazma mohl po celou dobu diktovat, co má dělat?

5) Upoutávka, po které vám vše docvakne

Včera Kazma vydal upoutávku na nový díl One Man Show, ve kterém toho sice moc neřekne ani neukáže, ale těch pár indicií, které dostaneme, když krůček po krůčku rozkouskujeme video, k ověření naší teorie naprosto stačí.

Tak zaprvé, na malý okamžik se ve videu v čase 00:05 objeví místnost, která se podobá bytu Karla, i s obrazem, který v Prostřenu také můžete zahlédnout. Ostatně byt, který Karel vydával za svůj, určitě nepatří jemu. Jednak kde by na byt v centru Prahy takový ajťák vzal, druhak pokud byste pátrali, zjistíte, že je tento byt na internetu nabízen k pronájmu.

Zadruhé se o něco později, rovněž v čase 00:05 objeví silueta nápadně připomínající právě Karla Ondrku se sluchátkem a v ikonické mikině.

No a zatřetí? Zatřetí se nebudeme soustředit na obraz, ale zvuk. Podívejte se na upoutávku a nastražte uši v čase 00:09. Co slyšíte? Není to ten tik, který Karel celou dobu, když nevykřikoval sprostá slova, vydával? Jasně že ano!

Tak co, už máte jasno? Počkejme si na vydání celého dílu, zatím tento článek můžete poslat svým přátelům nebo jej nasdílet na sociální sítě!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit