Dnes v noci přidal Leoš Mareš na svůj instagramový profil dlouhou story. Popisuje v ní své sklíčené pocity, jelikož se po cestě do práce nechal nachytat na předem připravenou dopravní nehodu, kterou si na něj připravil starý šprýmař Kazma. Je to pravda nebo ne? Překročil tentokrát Kazma hranice a nebo se jedná o předem promyšlený plán?

V celém příběhu je důležité vrátit se až na začátek. Leoš Mareš se totiž vsadil se svým kolegou Patrikem Hezuckým, že až do jeho koncertu, který proběhne 24.4. v pražské O2 Aréně, bude jezdit jenom legendárním trabantem. Pokud ho někdo zahlídne, jak řídí jiné auto, sázku prohraje a bude muset dotyčné osobě věnovat své Ferrari.

View this post on Instagram

Tohle se stalo dnes ráno Více v IG Story Celý smysl sázky s Trabantem byl “Musím jezdit měsíc jen v Trabantu a když mě někde uvidíte podvádět, tak dostanu trest” Kazma to viděl jinak. Nafingoval nedaleko mého domova tragickou dopravní nehodu, která vypadala až neuvěřitelně skutečně. Pán zaklíněný kmenem v sedadle chroptěl, jeho paní měla na telefonu záchranou službu. Když jsem se snažil pomoci, prosila mě, abych zkusil autem o pár centimetrů couvnout a zachránit pánovi život. Poslechl jsem… Kazma to natočil a celý dnešní den se mě snažil přimět ke spolupráci a spoluvytvoření nové epizody jeho show. Podle něj jsem sázku o Ferrari prohrál. Já si to nemyslím..

A post shared by Leoš Mareš (@leosmares) on

Leoš dnes v noci, ale na Instagram nahrál dlouhou story, kde popisuje jak padl do léčky. Po cestě do ranní show na Evropě 2 údajně narazil na předem připravenou dopravní nehodu s herci, kterou na něj připravil Kazma a kde byl nakonec nucen kvůli záchraně lidského života usednout za volant cizího auta.

View this post on Instagram

… #kazma #leosmares

A post shared by TMBK (@tmbkofficial) on

Kazma je známý tím, že si dokáže udělat srandu z kohokoliv, kdekoliv a kdykoliv. Byl by ale schopen udělat něco takového, aby Leoš sázku prohrál a tím získal jeho Ferrari, a nebo se opět jedná o promyšlenou kampaň? Osobně si myslím, že ač mohl být Leošův herecký výkon na Instagramu pro někoho přesvědčivý, tak se jedná o další z mnoha marketingových kampaní.

Ptáte se proč?

  • Kazma je sice vtipálek, ale sám několikrát říkal, že má určité hranice, za které by nešel.
  • Leoš se na začátku videií směje, ale poté se skoro rozbrečí.
  • Proč se tato událost stala zrovna večer před koncertem?
  • Jak je možné, že by přijel Leoš na místo nehody jako první?
  • Leoš povídá, že ihned hledal nadaci, která pomáhá lidem po těžkých událostech. Shodou okolností Kazma nedávno jednu založil.
  • Leoš by po takovém zážitku byl na Kazmu určitě naštvaný, tak proč by točil Stories a dělal mu tak reklamu?
  • Kazma a Leoš spolu byli za posledních pár dní několikrát viděni.

View this post on Instagram

A Oscara získává… #leosmares #kazma

A post shared by TMBK (@tmbkofficial) on

Jaký nám to celé tedy dává obrázek? Všichni moc dobře víme, že Kazma má rád dojemné a dramatické konce, tak aby ve výsledku svůj čin omluvil. Leoš je zase rád v centru dění a reklama se mu hodí vždycky. Můžeme tedy čekat, že Kazma mu Ferrari nechá, protože se  zachoval jak správný občan, a společně dají peníze nadaci. Klasická hra s publikem. Možná. Možná to bude celé úplně jinak.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit