Pro všechny milovníky módy si společnost Baťa, která ve dnech 28. – 29. dubna 2018 pořádá svůj druhý Baťa Fashion Weekend přímo v hlavním městě světové módy, italském Miláně. Jedná se opět o výjimečnou událost, která divákům nabídne módní přehlídky, ukázky designových návrhů bot, nebo soutěž pro mladé talentované návrháře Young Designers Challenge. Mimo to bude současně představena nová globální tvář značky pro rok 2018 a chybět nebude ani online přenos hlavní přehlídky na firemní facebookové stránce.

Baťa stále více upevňuje svou pozici na poli světové módy a důkazem toho je i druhý ročník akce Baťa Fashion Weekend, který se tentokrát uskuteční přímo v italském Miláně. Akce se zúčastní všichni lídři managementu Baťa, návrháři i mladí talenti. Během této společenské události se představí nejen produkty z nejnovějších kolekcí, ale i designové návrhy od renomovaných tvůrců.

Velká část slavnostní akce bude věnovaná soutěži Baťa Young Designers Challenge, která objevuje nové talenty, podporuje jejich budoucí rozvoj a pomáhá zachovávat tradiční řemeslo. Díky spolupráci globálního marketingového týmu Baťa The Brand, sídlícího v Praze, a vybraných vysokoškolských institutů, jako je pražská Vysoká škola uměleckoprůmyslová a letos nově Politecnico Calzaturiero v italské Padově, vznikají originální kolekce zajímavého designu. Do letošního ročníku postupuje 6 finalistů z každého ateliéru. Vítězné projekty z každé univerzity budou realizovány a k dostání v obchodech Baťa po celém světě. Loňský vítěz Adam Kosta se podílel na tvorbě bot na Mercedes-Benz Prague Fashion Week.

Hlavní přehlídka, která se uskuteční v sobotu 28. dubna 2018, nabídne průřez novými modely pro sezónu SS 2018 v dámských a pánských kolekcích, diváci se však mohou těšit i na zcela nové, limitované edice. Výrazné a extravagantní modely dají jasnou zprávu o tom, jakým směrem se značka nově ubírá – s hravostí, drzostí a stylem zároveň.

Živý přenos z přehlídky sledujte na facebooku Baťa 28. dubna od 20.55 do 21.53.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit