Po delší sociální odmlce se vrátil Kanye West na Twitter, aby opět začal své příznivce bombardovat svými statusy. Návrat k zajetým kolejím ve velkém stylu a rovnou s oznámením dvou příchozích alb.

Je tomu poměrně dávno, co se Kanye West rozhodl po svém psychickém zhroucení odmlčet ze všech sociálních sítí. Po zotavovací kůře, která mu mimo jiné vynesla i pěkných pár kil nahoru, se Yeezus rozhodl, že je čas pro comeback. Fanoušci se tak mohli opět těšit z toho, co jim tak dlouho scházelo, zaspamovaná zeď na Twitteru. Kanyeho ukázkový sociální brainstorming dokonce přerostl v real-time psanou filozofickou knihu. Mezi změtí všech filozofických statusů, fotek nových Yeezy modelů, řádků knihy a videí se objevily o něco zajímavější informace v podobě oznámení nového alba.

To by mělo čítat 7 skladeb a světlo světa by mělo spatřit už 1. června! Samozřejmě se jedná o první informaci ohledně tohoto alba. Fanoušci si jistě v této souvislosti vybaví předfinální fázi vydání alba TLOP, která čítala pěkných pár úprav a pozdržení. Aby toho na tento, už tak náročný, comeback nebylo málo, Kanye dokonce oznámil společné album s Kid Cudim, které minimálně já už pěkných pár let očekávám. To by mělo vyjít o týden později, tedy 8. června, a mělo by nést název “Kids see ghost”. Tato zpráva je velice potěšující pro oba tábory fanoušků. Kanye své sympatie k talentovanému Cudimu nikdy netajil a projektů od druhého jmenovaného je po čertech málo. Uvidíme, jak kolaborace těchto hudebníků dopadne. No a tato oznámení byla vzápětí doplněna o další. Tentokrát se jednalo o oznámení alba umělkyně Teyany Taylor, naplánové na 22. června, a release projektu, který si přichystal dlouho neohlášený rapper Pusha T, a to už na konec dubna.

Vzhledem k povaze autorových projektů nelze nemít vysoká očekávání. Uvidíme, s čím se po své zdravotní odmlce Kanye vytasí tentokrát.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit