První NoSense Event v kadeřnickém Salonu Joshua, který nikdy nebyl a nikdy nebude pro každýho (stejně tak jako tato party), už klepe na dveře. DJs jako Indigo, Pepis, CVETO a Dryman. TATTOO & HAIR koutek, kde se o příchozí postarají Dan a Klára ze Salonu Joshua a o tetování DUHOVKA a JON WEKSL.

Kousek od mekky hipsterů – Krymské ulice – se na adrese Slovenská 2 rozprostírá mekka všech, co se rádi baví, holdujou dobré hudbě, tetování, kvalitnímu střihu a (co si budem) v neposlední řadě také alkoholu a večírkům. Salon Joshua. Asi nejstylovější kadeřnický salón v Praze, za nímž stojí samí kreativní lidi, v industriálních prostorech a s výhledem na krásné Vršovice. Salón působí téměř 20 let, za dobu své existence se stal legendárním a vybočil ze zajetých kolejí a svým záběrem překročilo mantinely “pouhého” kadeřnického salonu.

 

Že se právě chystaný NoSense Event, který se uskuteční již tuto sobotu 28. dubna, stane tradicí, je jasný už teď. Proč? Protože se koná právě zde a v produkci Senseye a lidí a stylu kolem něj.

Budeš si moct poslechnout více druhů hudby a dokonce i live show SENSEY + KOUKR. Indigo, Pepis, Cveto a Dryman jsou DJs, který se na NoSense také představí. O tvoje nový nadupaný tetování se postará DUHOVKA & JON WEKSL. Zároveň budeš mít jedinečnou šanci si nechat udělat sestřih nebo styling od salonu JOSHUA.

Tahle nabitá akce ti nesmí ujít. Akce plná energie a GENERACE Y. Zapomeň na pálení čarodejnic a doraž na NoSense – bude to daleko větší peklo a oheň! Jenom NoSense má smysl. A za symbolický vstup 150 Kč je to víc než fér!

Ale pokud jsi škrt a chceš vstup zdarma a k tomu ještě poukaz na hairstyle v hodnotě 500 Kč, zamiř na naše sociální sítě, kde se objeví soutěž!

Není dobrý se více rozepisovat o tom, co všechno se bude dít, to nejlepší musíš dorazit poznat na vlastní kůží sám. Už 28. 4. 2018 v SALONU JOSHUA ve Slovenské ulici!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit