Určitě si mnoho z vás již všimlo, že jsme před pár dny spustili nový koncept našeho webu a rozhodli se věci začít dělat trochu jinak. Jsme rádi, že vaše přízeň k nám byla zachována a jelikož víme, že jste žížniví drobečkové, tak jsme se rozhodli uspořádat relaunch party. A možná, taky proto, že to prostě chceme zapít.

Alkohol, kvalitní hudba, tanečky, naše krásné tvářičky a spousta dalšího alkoholu. Je zbytečné to víc okecávat, prostě se ve čtvrtek stavte, protože beztak v televizi dávají jenom Ordinaci a ta vám welcome drink nenaleje.

djs:

~ Barbora (Tetris)

Barbora se usadila na pražské scéně nejen jako DJka, ale i jako promotérka, a to díky své vlastní sérii oblíbených parties s názvem Tetris.

Její sety zazněly na akcích jako Cukr, Komiks, ale i na velkých českých festivalech Metronome nebo Colours Of Ostrava, kde uzavírala elektronickou stage – a to hned 4x.

Zatímco její ojedinělý sound kombinuje moderní hudbu s vlivem devadesátek, se svými posledními mixy hledá také nový směr s neotřepanými vokály, vlivy acidu a plnými basy.

https://soundcloud.com/…/closing-set-after-acid-arab-colour…

~ .form

Ohrwurm

Od indického oceánu přes blízký východ až na německé předměstí plné pohody, tance a orientu. Bolest za krkem a ten nejlepší falafel v hudebním podání. Vegan friendly.

https://youtu.be/6wdxmq8jdWw
https://youtu.be/0e0txlm7KUo

~ Monat

adresa:

~ Opatovická 3, Praha 1, 110 00

info:

~ hudba v dolním prostoru

~ b2b sety

~ 2x bar, zlevněný drinky

~ vnitřní kuřárna

~ spešl videopromítání

VSTUP ZDARMA! START 20:30.

PRO VŠECHNY PŘÍCHOZÍ BUDE PŘIPRAVENO NĚKOLIK LITRŮ SANGRII!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit