Určitě si mnoho z vás již všimlo, že jsme před pár dny spustili nový koncept našeho webu a rozhodli se věci začít dělat trochu jinak. Jsme rádi, že vaše přízeň k nám byla zachována a jelikož víme, že jste žížniví drobečkové, tak jsme se rozhodli uspořádat relaunch party. A možná, taky proto, že to prostě chceme zapít.

Alkohol, kvalitní hudba, tanečky, naše krásné tvářičky a spousta dalšího alkoholu. Je zbytečné to víc okecávat, prostě se ve čtvrtek stavte, protože beztak v televizi dávají jenom Ordinaci a ta vám welcome drink nenaleje.

djs:

~ Barbora (Tetris)

Barbora se usadila na pražské scéně nejen jako DJka, ale i jako promotérka, a to díky své vlastní sérii oblíbených parties s názvem Tetris.

Její sety zazněly na akcích jako Cukr, Komiks, ale i na velkých českých festivalech Metronome nebo Colours Of Ostrava, kde uzavírala elektronickou stage – a to hned 4x.

Zatímco její ojedinělý sound kombinuje moderní hudbu s vlivem devadesátek, se svými posledními mixy hledá také nový směr s neotřepanými vokály, vlivy acidu a plnými basy.

https://soundcloud.com/…/closing-set-after-acid-arab-colour…

~ .form

Ohrwurm

Od indického oceánu přes blízký východ až na německé předměstí plné pohody, tance a orientu. Bolest za krkem a ten nejlepší falafel v hudebním podání. Vegan friendly.

https://youtu.be/6wdxmq8jdWw
https://youtu.be/0e0txlm7KUo

~ Monat

adresa:

~ Opatovická 3, Praha 1, 110 00

info:

~ hudba v dolním prostoru

~ b2b sety

~ 2x bar, zlevněný drinky

~ vnitřní kuřárna

~ spešl videopromítání

VSTUP ZDARMA! START 20:30.

PRO VŠECHNY PŘÍCHOZÍ BUDE PŘIPRAVENO NĚKOLIK LITRŮ SANGRII!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?