Jestli znáte Auroru, určitě jste stejně okouzleni jejím krásným, magickým hlasem jako my. Pokud ne, doporučujeme této norské zpěvačce dát šanci. A když jí už dáváte šanci, proč si jí taky rovnou neposlechnout naživo – možnost vidět její show je za rohem! Hned po novém roce – 17. ledna 2019 ve Forum Karlín.

Čechy už sice navštívila, ale bude to její první pražské vystoupení, o to více se taky těšíme. Ale pozor, vstupenky rychle mizí. Původně se měl totiž koncert konat v Roxy, to však zůstalo po chvíli beznadějně vyprodáno a tak se rozhodli organizátoři zvolit větší prostor.

Ať už posloucháte zpěvačku roky, nebo jste ji objevili třeba zrovna dnes, neváhejte a kupujte vstupenky zde.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit