Již potřetí přijede Tommy Cash zbořit Roxy i se svojí crew a sbírkou postsovětských rapů. Nyní se tato estonská superhvězda vrací do Prahy.

Tommy se v tomto roce objevil na obálce francouzského módního časopisu Antidote a v žebříčku magazínu Dazed obsadil osmé místo. Otevíral módní přehlídku Ricka Owense pro jaro a léto 2019. Jeho profil se také objevil v magazínu Crack, kde mimo jiné mluvil o své excentričnosti: „To, co jiným přivozuje nepříjemné pocity, mně dělá dobře.”

Umělec představí svou dlouho očekávanou debutovou desku „¥€$“, která vychází 30. listopadu.

Přijď se podívat na jedinečnou show, v úterý 19. února!!!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit