Před týdnem se v hřiměždickém lomu uskutečnil již 19. ročník oblíbené akce Desperados Highjump, která mísí sportovně-hudební aktivity a každoročně vítá světovou špičku závodníků v cliffdivingu, neboli v extrémních skocích do vody.

Letošní ročník, co se do počtu návštěvníků týče, zcela jistě překonal všechny předchozí a lom doslova praskal ve švech. Závody skoků do vody z výšky 12, 16 a 20 metrů, skoky z houpačky nebo z 27 metrové plošiny, exhibiční a bolestivé placáky, flyboardy a další adrenalinové zážitky a do toho večerní hudební program, který okořenila česká jména jako Smack, Kapitán Demo, Prago Union, DJ Wich nebo zahraniční Smash Hifi – to vše si užili všichni, kteří se mezi 3. a 5. srpnem nacházeli na Highjumpu.

Z povedené akce jsme přinesli i povedený fotoreport, který v kompletním počtu fotek najdeš na našem Facebooku. Nyní ti přinášíme výběr těch nejlepších okamžiků zachycených na 35 fotografiích, o které se zasloužil fotograf Kuba Zeman.

Tak zase za rok a cliffdivingu zdar!

foto: Kuba Zeman

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?