V termínu 30. a 31. 7. 2021 se na tradičním místě u lomu v Hřiměždicích uskuteční skokanské závody Highjump. Stane se tak i přes původní zprávu, která oznamovala, že akce letos neproběhne. Díky uvolňování protiepidemických opatření se organizátoři domluvili se zastupitelstvem obce a akce proběhne za limitovaných podmínek. Tradiční letní akce tak proběhne pro 2000 návštěvníků, kteří se mohou těšit na sportovní podívanou, doprovodný program, vystoupení DJs a další. Omezený počet vstupenek je k dispozici v síti Ticketstream.cz.

“Jsme rádi, že nakonec můžeme Highjump uspořádat. Bude to pro nás takový návrat na začátek. Věříme, že to může návštěvníky bavit. Zažít závody do vody téměř tak, jako když jsme začínali,” říká Tomáš Kučera, jeden z pořadatelů akce. Pro skokany do vody bude připravena věž s #Meisterštyk výškou 16 a 12 metrů nad vodní hladinou, což je výška, která zaručuje velmi zajímavou podívanou. “Jsme v kontaktu s tuzemskou skokanskou špičkou. Svou účast už ale potvrdili i zahraniční sportovci,” doplnil Tomáš.

zdroj: foto archiv www.HIGHJUMP.cz

Kromě skoků do vody budou u lomu již tradičně hrát DJové. Na hudebním programu organizátoři usilovně pracují a budou jej postupně zveřejňovat.  Návštěvníci si budou mít možnost také vyzkoušet skok do obřího nafukovacího polštáře, posedět v relax zóně, dát si dobré jídlo a užít si show přímo u vody.

Předprodej omezeného počtu vstupenek je spuštěn v síti Ticketstream za předprodejní cenu 790,-Kč. Vzhledem k tradiční návštěvnosti Highjumpu je velmi pravděpodobné, že vstupenky budou k dispozici pouze v předprodeji. O aktuální situaci se vstupenkami budou organizátoři informovat na svém webu nebo na sociálních sítích. Vstup do areálu bude podmíněn aktuálními protiepidemickými opatřeními vlády ČR. Více info na www.highjump.cz.

zdroj: TZ

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit