Cliffdivingový event spojený s hudebním programem High Jump se letos uskuteční opět v lomu Hřiměždice u Příbrami v termínu 5. a 6. srpna. Na návštěvníky čeká tradiční závod světové špičky ve skocích do vody z extrémních výšek. I letos se budou skokani a skokanky vrhat do lomu z výšky přesahující dvacet metrů. Na návštěvníky také čeká hudební program na několika podiích. Mezi účinkujícími je například kapela PSH, Fast Food Orchestra, MonoStereo nebo djové Friky, Madelaine, Lillou a další.

Po roce se opět setkáme v Hřiměždicích, kde se ve skokanském ráji uskuteční další High Jump. Jeden z nejstarších závodů v extrémním skákání do vody v Evropě, který se pro mnohé stal legendou, opět přivítá skokanskou špičku. Již v tuto chvíli svou účast na otevřeném mistrovství ČR přislíbili skokani z celého světa a také účastníci světové skokanské série Red Bull Cliffdiving. Kromě klasického cliffdivingu svou účast potvrdila také německá reprezentace v čele se světovým rekordmanem ve skoku stylového placáku Christianem „Elvisem“ Guthem.

Na návštěvníky bude také čekat doprovodný program. Na několika hudebních podiích vystoupí během pátečního a sobotního večera hudební skupiny a djs. Hudební zóny budou rozděleny žánrově a fanoušci se mohou těšit na rozmanité hudební styly od rapu, reggae, elektronickou taneční hudbu a další. V hudebním programu lze najit například legendu českého rapu PSH, reggae ska kapelu Fast Food Orchestra, uskupení s názvem Neandrtal Project, za kterým stojí DJ Friky společně s Martinem Svátkem a David Trumpeteer. Další jména budou organizátoři brzy zveřejňovat.

Samostatnou chill a hudební zónu si připravila také Prima Cool. Tam budou mít možnost fanoušci přes den odpočinout a nabrat síly na další večírek. Ten se v prostoru Coolife zony rozjede vždy po skončení skokanských závodů v lomu. Lze očekávat elektronickou hudbu předních českých djs. V line upu lze najít djs jako Madelaine, Schwing, Lillou nebo Petr K.

Kromě skoků do vody čeká na návštěvníky mnoho doprovodného programu přímo ve vodě nebo v okolí lomu. Samozřejmostí bude dostatek jídla a pití v připravených barech a stáncích.

Vstupenky na akci lze kupovat v síti Tickestream. Více info na www.highjump.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit