MINT: Weekend Market, Vnitroblock, Továrna – tři místa, která se aktivně zapojují do kulturního dění Dolních Holešovic a která mají jedno společné – vznikla revitalizací opuštěných a zchátralých objektů.

Historicky prvního vydání Trianglu jste mohli být (a možná byli) součástí loni před Vánocemi. Nyní se chystáme na pokračování, tentokrát v jarním hávu. Koncept zůstává stejný, měníme pouze náplň. Co to znamená? Brány zmíněných tří objektů se v sobotu 27. května otevřou, aby poskytly místo pro setkání příznivců módy, designu, kreativity a tance. A taky proto, aby daly prostor pro prezentaci nejen zkušenějším, ale i začínajícím designérům.

Po celý den se můžete v Továrně těšit na DIY Fest, který jde na ruku všem tvořivým kreativcům. Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet řezání skla, malování na smaltované hrnky nebo lití truhlíků z betonu. Na MINT: Weekend Marketu vás čeká trh s designem a několika workshopy a ve Vnitroblocku bude kromě každodenně otevřené kavárny a concept storu s produkty převážně českých designérů přichystaný i doprovodný program v podobě kapely Camões house band duo a taneční show. Do toho se samozřejmě dobře najíte a osvěžíte u několika pop-up kuchyní a food trucků.

Kdy? V sobotu 27.5. od 9:00 do 18:00

Kde? MINT: Weekend Market (Bubenské nábřeží 306/13, hala č.13), Továrna (Dělnická 63) a Vnitroblock (Tusarova 31)

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit