Větší pekařské podniky, které jsou schopny vyprodukovat tisíce kusů pečiva denně využívají velkých pekařských pecí a pásových dopravníků. Jen tak je možné zajistit nastavenou produktivitu a zásobovat prodejce kvalitním pečivem. Jedním z největších českých výrobců těchto zařízení je společnost J4 s.r.o.

Společnost J4 se zaměřuje na prodej pekařských pecí – dále se pak věnují technickému vývoji svých zařízení či kompletní dodávce a instalaci svých pekařských a cukrářských výrobních linek. Firma byla založena již v roce 1994, a to odborníky s více než třicetiletou zkušeností v oboru vývoje a výroby. Firma J4 je kromě tuzemského trhu také hojně zastoupena na trhu evropském, arabském a východním. Zde působí za jednu z jedniček na celém trhu.

Pekařské produkty od ověřeného výrobce

Společnost J4 začínala s výrobou jednotlivých pecí. Postupem let se ale výroba pekařských linek zdokonalila. Postupně se vypracovala až k výrobě a následným dodávkám kompletních pekařských a cukrářských linek. V současné době se společnost J4 s.r.o. zabývá především vývojem a výrobou pekařských pásových pecí (cyklotermických, elektrických, přímotopných, konvekčních a termoolejových) a kompletními dodávkami pekařských a cukrářských linek. Tyto linky jsou určeny pro pečení jak žitného, žitnopšeničného či pšeničného chleba, tak i různých druhů pekařských a cukrářských výrobků (jako pečiva, toustových chlebů, hamburgerů, perníku, koláčů, buchet, preclíků, slaných tyček, krekrů, sušenek aj.)

Jednou z hlavních specializací a produktů celé firmy jsou pekařské pásové pece. Ty perfektně splňují požadavky na velkovýrobu pečiva a dobře tak slouží ve velkých pekařských závodech. Jedná se o pece typu PPP, které jsou určeny pro pečení všech druhů pekařských výrobků. Především pak žitného i žitnopšeničného chleba, bílého pečiva, piškotů, sušenek, keksů, perníků, pizzy, sucharů, tyčinek a cukrářských polotovarů. Průběžné pekařské pece PPP s různými typy pásů od šíře 0,6 do 4 m pracují se všemi druhy kapalných a plynných paliv a elektrickou energií s vysokou úrovní tepelné účinnosti. Jsou základem pro organizaci výroby s nízkým podílem lidské práce.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit