Léto je tady a dává velký prostor fantazii, hravosti a hlavně BARVÁM! A ty si můžeme dovolit nejen v oblečení, ale i v kosmetice. A kdy jindy je vyzkoušet, než v tomto ročním období. Tak směle do toho!

Vysoké teploty si žádají, aby měly jednotlivé produkty větší výdrž. Trefou do černého jsou dlouhotrvající 16 hodinové rtěnky od Dermacolu. Široká paleta barev nabízí klasické rudé nebo světlejší odstíny, ale i divoké barvy. Rtěnky jsou dvoufázové a vybrat si můžete ze 13 odstínů. Nejprve nanesete barvu, na kterou po zaschnutí přidáte transparentní lesklý gel. Ty, které v sobě nemají třpytky, vydrží bez úpravy až 10 hodin a můžete s nimi bez problémů jíst i mluvit. Důležité je před nanesením rty odmastit nebo je vykreslit konturovací tužkou v příhodném odstínu, to celou výdrž jen podpoří.

Další skvělou novinkou, a nejen na léto, jsou Dermacol laky 5 Day stay, které mají opravdu velkou výdrž a užít si je můžete hned ve 25 odstínech. Když před nanášením nehty důkladně odlakujete a zbrousíte jejich povrch, stálost barvy ještě prodloužíte! Tak hurá na to. Léto barvám přeje a všem možným variacím se meze nekladou.V létě sice sluníčko pomáhá pleti, ale přece jen je dobré, mít po ruce pomocníky, kteří pleť vyčistí, hydratují a pomůžou v boji proti akné. Kombo v podobě antibakteriálního gelu, hydratačního krému a čistícího gelu je jasnou volbou.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit