Kdo by nechtěl zářivě bílý úsměv jako z amerického filmu? Chcete-li ale, aby se vaše zuby a úsměv staly vaší předností, musíte o ně správně pečovat. To ale není tak jednoduché a najít správnou ordinaci, kde se vám o chrup postarají a ještě vás naučí, jak o něj pořádně pečovat i doma, se může zdát nemožné. Pražská zubní ordinace Astella toto ale vše nabízí, a mnohem více.

Dokonalého úsměvu a hlavně zdravých zubů lze dosáhnout nejmodernějšími postupy odpovídajícím světovým trendům. Dentální péči na takové úrovni nabízí právě zubní ordinace Astella sídlící v Praze. Profesionální lékařský tým preferuje efektivní, šetrné a bezbolestné ošetření, jehož výsledkem je zdravý a dokonale vypadající chrup. Zubní ordinace Astella si zakládá především na profesionalitě, progresivitě, preciznosti, pohotovosti, vstřícném a příjemném prostředí a informovanosti pacienta.

Vedle klasické stomatologické praxe nabízí pražská ordinace Astella také péči v oblasti dentální hygieny, která se zvláště v posledních letech těší velké oblibě. Dentální hygiena slouží jako podpůrný obor pro běžnou stomatologii. Té totiž umožňuje lepší a kvalitnější práci s pacientem. Na dentální hygieně vás zbaví zubního plaku či kamene a naučí vás, jak o své zuby a dásně co nejlépe pečovat i v běžném každodenním životě. Nenechte se však zmást. Dentální hygiena neslouží jen pro kritické případy, naopak! Je potřebná a důležitá a chcete-li, aby vaše zuby vydržely co nejdéle bílé a zdravé, měli byste brát dentální hygienu vážně a alespoň jednou za půl roku ji navštívit.

Stomatologické centrum Astella je na své pacienty připraveno i v takových případech jako je celková ztráta zubu. Tehdy nabízí komplexní péči a náhradu, kterou obstarají zubní implantáty. Jedná se o nejideálnější řešení při ztrátě jednoho zubu, ale i celého chrupu. Kvalitní implantát je pak schopen plně nahradit zub a svou biokompatibilitou zajistit příjemné a bezbolestné fungování chrupu i v následujících letech.

Přejete-li si kvalitní a dostupnou péči v oblasti stomatologické péče a dentální hygieny, víte na koho se obrátit a komu se svěřit do rukou.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit