Zdravé spojení antioxidantů a superpotravin ve formě gumových bonbonů. Světově oblíbený doplněk stravy Goli je konečně dostupný i v České republice.

Bonbony Goli jsou vyrobené ze skutečných jablek, neobsahují lepek a konzervační látky, chemikálie či umělé přísady a navíc jsou vhodné i pro vegany. Jejich hlavní silou je spojení jablečného octa a vitamínů B9 a B12, a to celé navíc zabalené v pektinu.

A proč právě bonbony z jablečného octa? Enzymy nacházející se v jablečném octě a pektinová vláknina pomáhají podporovat růst dobrých střevních bakterií, které jsou důležité pro trávení. Jablečný ocet navíc ve spojení s kvalitní zdravou stravou podporuje hubnutí. Další pozitivní vlastností jablečného octa je také podpora zdravého kardiovaskulárního systému.

Chuť jablka, síla jablečného octa

Bonbony Goli ale nejsou jen pro ty, kteří chtějí podpořit své zdraví. Bezesporu je ocení i sportovci, jelikož aminokyseliny v jablečném octě, stejně jako draslík a enzymy, pomáhají zmírnit únavu po cvičení.

Pokud máte strach z nepříjemné chuti jablečného octa, tak ten není v tomto případě na místě. „Abychom potlačili octovou chuť, pečlivě jsme testovali mnoho přírodních příchutí, které vedly k nalezení perfektní kombinace. Naší sladké chuti jablek bylo dosaženo kombinací správného množství jablka, mrkve a černého rybízu,“ informuje společnost Goli.

Jednoduchá cesta ke zdravému životnímu stylu

Bonbony Goli se po svém uvedení na americký trh staly doslova hitem. Společnost totiž věří, že celkové životní štěstí pochází z toho, že se člověk cítí komplexně dobře. Kvalitu produktu podtrhuje i to, že se stal jedničkou na Amazonu a prodalo se ho už více než 4 miliony kusů.

Američané totiž o blahodárném účinku jablečného octa vědí. To může potvrdit i společnost společnost Google, jelikož slovo „jablečný ocet“ vyhledává více lidí než slovo hubnutí. Goli se proto rozhodlo expandovat i do zahraničí a bonbony si můžete konečně koupit i v Česku.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit