Úklid bývá jednou z těch méně oblíbených činností, které člověk ve svém volném čase praktikuje. Když už na to přijde, chce ho mít co nejrychleji za sebou, a navíc s co nejmenší námahou. Ruční vysavač dokáže být vhodným nástrojem, po kterém při nenávisti k uklizení můžete sáhnout.

Nepřítel nepořádek

Znáte to, sedíte na gauči a zničehonic vysypete na podlahu misku brambůrků, které jste si vychutnávali u vašeho oblíbeného filmu. Chvíle, kdy za vás nepořádek uklízela maminka už jsou pryč, a tak nezbývá nic jiného než rozsypané jídlo uklidit sám. Nepořádek ale není tak velký, aby bylo třeba vyndávat velký vysavač, který se navíc musí zapojit do zásuvky. Právě v takovém případě přichází řada na ruční vysavač.

Mobilita

Akumulátorové ruční vysavače jsou oblíbené právě pro svou výhodu, která spočívá v jednoduché přemístitelnosti. Člověk pouze přijde, vezme vysavač do ruky a nepořádek během chvilky vysaje. Nemusí se tak zabývat přemisťováním obyčejných těžkých vysavačů, a navíc se omezovat na délku kabelu.

Rozmanitost

Ruční vysavače jsou navíc vhodné i pro řidiče, kteří mohou díky jejich velikosti a mobilitě vysát všemožný nepořádek, jak na čalounění, tak i mezi sedačkami. Existují navíc také speciální autovysavače, které je možné zapojit do zapalování. Něžné pohlaví naopak potěší ruční vysavače, které jsou vyrobeny speciálně na mytí oken. Takový vysavač vám usnadní zdlouhavé mytí oken, a navíc je zanechá bez sebemenších šmouh.

Jednoduchost

Akumulátorové vysavače se navíc vyrábí bez sáčků, takže člověku odpadá nutnost dokupovat nové. V případě, že je vysávací nádoba plná, stačí ji pouze lehkým zmáčknutím tlačítka odmontovat a vysypat. Následně ji stačit opět nasadit a pokračovat ve vysávání. Objem nádoby je ve většině případů maximálně jeden litr, což vystačí na obyčejné vysávání.

Vysavače se také rozdělují na mokré a suché vysávání. Než si tedy nějaký pořídíte, rozhodněte se, k jakému vysávání ho budete potřebovat. Jestli k vysávání nepořádku od jídla, zvířecích chlupů, koberců nebo například už zmíněných oken. Ruční vysavače na mokré vysávání navíc mohou hravě nahradit i mopy na vytírání. Úklid se tak stane rychlou a jednoduchou aktivitou.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit