Co se vám vybaví pod pojmem „školní bufet“? Dost možná jen nějaký zapadlý a zastaralý kout v budově školy, kde školník či školnice nabízí tatranky a rohlík se šunkou. Představte si ale, že by vaše školní kantýna nabrala úplně jiný a moderní nádech, že by najednou nabízela široký sortiment čerstvých, chutných a levných pokrmů a nápojů, jako jsou toasty, bagety či kvalitní káva.

S nějakou formou školního bufetu se pravděpodobně potkal téměř každý. Někdo si z něj pamatuje usměvavou kantýnskou, která den co den a přestávku co přestávku nabízí studentům párek v rohlíku. Někdo má však ze školního bufetu jen traumatizující vzpomínky na tvrdé rohlíky s okoralou šunkou, po kterých už kantýnu nikdy jindy v životě nenavštívil.

Představu o tom, že školní bufet má být něco obyčejného a nudného, se nyní rozhodla zbourat síť školních bister Refresh Bistro a v současnosti se jí to již daří ve svých pobočkách na 18 různých školách po celé České republice. Od září pak školní bistro Refresh Bistro najdete celkem v 35 různých vzdělávacích institutech. Čemu ale vlastně školní bufety Refresh Bistro za takovou oblíbenost vděčí?

Refresh Bistro se snaží na svých pobočkách školní bistra restrukturalizovat a modernizovat tak, aby zapadaly do 21. století a ne do dob dávno minulých. V jejich menu tak najdete například různé druhy zapékaných toustů, hot dogů, baget, ale třeba i polévek či kávy. To vše za velmi přijatelné studentské ceny. Tato nabídka je přitom stejná pro celou síť školních bufetů Refresh Bistro.

Aby bylo vše kompletní, v Refresh Bistro berou ohled i na kvalitu, takže spolupracují s místními ověřenými dodavateli a na jejich pobočkách najdete pouze příjemnou a rychlou obsluhu – což je během krátké přestávky obzvlášť důležité. Ve školních bufetech Refresh Bistro navíc kladou zřetel i na digitální technologie, takže v nich bez problémů zaplatíte kartou, a nemusíte tudíž složitě hledat drobné po kapsách.

Ať už jste tedy student, nebo učitel a koncept kantýn Refresh Bistro vás zaujal, neváhejte jej kontaktovat. I vy si snad brzy budete moci dopřávat kvalitní kávičku a chutný toustíček za pár korun během jakékoliv přestávky.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit