I přes vládní nařízení a omezení nic nezastavilo drum & bass léto a Let it Roll si pro nás připravil rovnou čtyři akce.

Měly jsme možnost se tento víkend zúčastnit právě Let it Roll: The Renegade festivalu v Mlékojedech. Nabitý lineup a celková atmosféra dala všechny do pohybu. Za nás nejvíce bodoval v pátek Culture Shock, JADE & MNDSCP feat. COPPA a A.M.C, ale husí kůži na nás zanechal i sobotní KOVE, ED RUSH a DELTA HEAVY.

Ve 22:00 začala už “tradiční” silent disco, na kterou přichází na chuť čím dál tím víc lidí a ačkoliv u toho člověk nevypadá nejlíp, stojí to za to! Pro případ, že by o silent disco někdo zájem neměl, tu byla i indoor stage, kde hudba hrála do rána.

Děkujeme promotérům a celému festivalu Let it Roll za pozvání. Přestože jsme jely udělat report, zvládly jsme si celou akci užít naplno. Zapni drum & bass a nech se unést  naším fotoreportem.

foto: Kristýna Mergeščíková

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit