Organizujete festival s několikatisícovou návštěvností nebo jen chystáte venkovní posezení s přáteli či rodinou? Tak či tak, náplň těchto činností je víceméně podobná. Budete muset zajistit místo, občerstvení a něco se střechou nad hlavou. Nepřízeň počasí může přijít kdykoliv a vy si tím určitě nechcete nechat celou akci zkazit. Pokud pořádáte sešlost uprostřed léta, ne všichni účastníci budou chtít strávit celou dobu přímo pod pařícím sluncem. A nějaký ten raut by před ním měl být určitě chráněn taky. Jako perfektní volba se tak nabízejí party stany.

Místo pro pořádání události je většinou něco, co je vybrané ještě před myšlenkou samotné akce. Občerstvení můžete zařídit sami nebo se vydáte na výlet do oblíbeného supermarketu či velkoobchodu. Problém většinou přichází s tím posledním – výběrem párty stanů. Párty stany jsou něco, co by rozhodně nemělo chybět na žádné akci, avšak málokdo něčím takovým sám disponuje.

Naštěstí pro všechny existuje společnost na pronájem párty stanů. Jak jsme již zmínili v úvodu, nezáleží, jak velkou událost chystáte nebo jaké je její zaměření, nějaký přístřešek je potřeba vždy a všude. Společnost Profi Produkt je tu přesně od toho, aby vám tuto službu přímo na míru zajistila.

K pronájmu nabízí širokou škálu menších i větších stanů, ze kterých si vybere absolutně každý. Kromě toho však disponuje i více jak 12letou praxí a může se chlubit více jak tisícovkou zastřešených akcí – velkých i menších.

Vybrat si můžete například čtvercové stánky o rozměrech 3×3 metry, velkokapacitní haly od velikosti 10×5 metrů po na zakázku připravené stany s kapacitou přes 450 osob nebo třeba efektně vypadající stan „chobotnice“. Pro jakoukoliv akci pak společnost nabízí také pronájem nafukovacích atrakcí, včetně nafukovacího vodního fotbalu, gladiátorů či suma, které zaručeně oslní a nadchnou všechny přítomné.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit