Kylie Jenner. Nejspíš každý z nás, kdo má rád módu, již toto jméno minimálně jednou slyšel. A pro ty z vás, kdo neví o kom je řeč… Ne, nejedná se o módní návrhářku, ani high fashion modelku, ale o nevlastní (a především o mnoho let mladší) sestru Kim Kardashian, která se proslavila především jejími vyzývavými outfity a emotivními výlevy v rodinné reality show KUWTK. (Keeping Up With The Kardashians)

Kylie Jenner byla středem zájmu pravděpodobně od doby, kdy se na jejím Instagramu začaly objevovat fotky, na kterých má poměrně větší rty, než měla doposud. Od té doby byla (nyní 17 letá Kylie) středem pozornosti nejen díky médiím, ale také jejim fanouškům. Mnozí její nynější styl nenávidí, mnozí ho naopak milují. Ať už Kylie přišla ke slávě náhodou díky jejímu jménu jako slepý k houslím, nebo se alespoň o část zasloužila sama, jasné je, že toho pravděpodobně dokázala víc než průměrná sedmnáctiletá dívka. Se svou sestrou Kendall, která v poslední době září na módních přehlídkách světově známých návrhářů, nedávno představily vlastní kolekci oblečení a bot pro americkou značku Pacsun. Mezitím spolu stihly také napůl napsat knihu, zajistit její úspěšnou propagaci a přijít s vlastní řadou clip in vlasů pro značku Bellami. Mimo to se Kylie objevila v mnoha kampaních a reklamách.

A co vlastě Kylie Jenner nejraději nosí? Pro vás, co se chtějí jejím stylem inspirovat, přinášíme několik rad a doporučení. Mezi nejoblíbenější barvy Kylie v jejím šatníku patří samozřejmě černá a bílá. Tato barevná kombinace je tedy u ní na denním pořádku. Pokud se nebudete moci rozhodnout, jakou velikost topu či svetru koupit, vemte raději tu větší variantu. Kylie totiž velmi ráda nosí volná oversized trika, svetry a halenky. Co se týče spodku, zvolte raději upnutější variantu. Upnuté legíny a skinny jeans krásně zdůrazní vaše ženské křivky. Pokud chcete váš styl ještě podtrhnout, zvolte výrazné boty na podpadku. Sukně a kraťasy Kylie ráda nosí tak, aby jí obepínaly pas a končily zhruba pod koleny. Se šaty se nebojte experimentovat, Kylie ráda nosí široké spektrum stylů… Pokud ale hledáte inspiraci, neváhejte vyzkoušet například bodycon šaty.

A pro ty z vás, kteří touží po velkých rtech jako Kylie (o kterých doposud není jasné, zda je získala díky make-upu, nebo plastické operaci), mohl by se vám líbit tento tutoriál.

(Tereza Wolf)

Kylie Jenner Kendall a Kylie Jenner Kylie Jenner Kylie Jenner Kylie Jenner Kylie Jenner Kylie Jenner

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit