Jakmile si někdo pořídí novou věc z Apple Store, většinou na ní začne shánět i obal/kryt. Téměř každý zná ten nepříjemný pocit při pádu svého Apple miláčka. S hrůzou v očích trneme, jestli tam ten pavouk bude nebo ne.

Né vždy se ale člověku v krámech nějaký ten kryt zalíbí, a proto začne hledat na e-shopech. Samozřejmě je vždy riziko, že vás připraví o peníze, nebo vám přijde produkt zcela v jiné kvalitě, než jste původně očekávali. Já osobně mám iPhone už 2 roky a byla mi doporučena jedna česká internetová stránka, kde mají velký výběr nejen krytů pro iPhony, iPady a MacBooky, ale také další Apple příslušenství. Z této stránky mám dva obaly na iPhone a nemůžu si stěžovat. Objednání bylo snadné a vše proběhlo bez problému. I přátelé jsou s tímto e-shopem spokojení, proto mohu vřele doporučit!

Tato stránka nese jméno iCase.cz (www.icase.cz) a nabízí kvalitní obaly a jiné produkty na značku Apple.

Majitelka iCase.cz, Šárka Davidová, nám i poskytla rozhovor:

Jak dlouho provozujete e-shop iCase?

Od minulých prázdnin 2013 to bude rok a půl.

Co Vás k tomu přivedlo?

Přivedl mě k tomu neúspěch u zkoušky, kdy jsem věděla, že si musím prodloužit studium na vysoké škole a nechtěla jsem marnit čas nicneděláním. Chvilku jsem přemýšlela, co by mě tak bavilo a netrvalo dlouho a nápad na doplňky pro iPhony a MacBooky byl na světě.

Vytvořila jste iCase sama nebo s něčí pomocí?

E-shop jsem založila sama společně s podporou mého manžela. Často jsem se ho ptala, jaké zboží se mu líbí a které bych měla objednat. A když jsem byla v zahraničí, občas mi chodil i na poštu, ale radost z toho rozhodně neměl.

Plánujete nějaká rozšíření?

Rozšíření plánuji určitě na úrovni sortimentu, kamenná pobočka se zatím nechystá.

Máte hodně zákazníků?

Zákazníků není nikdy dost. Jejich počet je ovlivněn sezónami. Osobně si nemyslím, že by jich bylo hodně, ale mám pár klientů, kteří se rádi vracejí a sledují novinky.

A máte nějaké zákazníky i ze zahraničí?

E-shop funguje i na Slovensku pod slovenskou doménou icase.sk . Z jiných států zatím zákazníky moc nemám.

Jste se svým e-shopem spokojena?

Jsou období, kdy mě to moc baví a dělá mi to radost a někdy jsou období, kdy se do práce musím nutit a nejraději bych všeho nechala, ale to je asi jako se vším. Jednou dole a jednou nahoře. Určitě ale nelituji jeho založení, naopak bych každému, kdo má nějaký sen, doporučila, aby za ním šel. Na začátku jsem udělala spoustu chyb, ale velmi mě to posunulo v osobním rozvoji.

Zde pár ukázek :

Pouzdro na MacBook
Pouzdro na MacBook
Kryt na iPad
Kryt na iPad
Obal na iPhone
Obal na iPhone
Silikonová ochrana na klávesnici
Silikonová ochrana na klávesnici

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit