Fenomén jménem Snapchat vládne světu. Je jedno, jestli ho používáme k informování světa o tom, co právě jíme, jestli sedíme na záchodě a nebo k posílání nahých fotek… Ať chceme nebo ne, pořád jsme součástí téhle mánie.

Snapchat se postupem času vypracoval až na jedno z nejvlivnějších medií vůbec. Ten, kdo umí se Snapchatem správně pracovat, je vždy o krok napřed před ostatními. A kdo jiný by tohle měl umět než právě celebrity. Je sice pravda, že většina z nich se Snapchatem pracovat neumí, a jediné, co se dozvíte, je to, co měli ke snídani a že si koupili nové Ferrari.

67812318

Ale pak tu jsou vyjímky jako Kevin Hart nebo Kylie Jenner, kteří na Snapchatu rozjeli slušné marketingové kampaně. Rozhodl jsem se vám tedy prozradit Snapchat jména slavných, kteří nějaký ten zajímavý obsah přidávají.

Dan Bilzerian – @dbilzerian

Kylie Jenner – @KylizzleMyNizzl

Schoolboy Q – @hoovaq

ASAP Rocky – @lordilord1

Dj Khaled – @djkhaled305

Dwayne ‘The Rock’ Johnson – @TheRock

Jimmy Fallon – @fallontonight

Ed Sheeran – @teddysdaytoday

Macklemore – @mackandryan

Snoop Dogg – @snoopdogg213

Gigi Hadid – @doublegiforce

Miley Cyrus – @mileycyrus

Kim Kardashian – @KimKardashian

Justin Bieber – @RickTheSizzler

Rihanna – @rihanna

Ellen Degeneres – @Ellen

Kevin Hart – @Lilswag79

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?