Minulý měsíc jsme vám v rozhovoru představili plánovaný Darewinův mixtape UPBOY6. Darewin teď vypouští z pořadí již třetí track, který tentokrát nese název MOZEK V KLECI.

Darewin nezahálí a přináší nám jednu novinku za druhou. My se tak čím dál tím více blížíme k vydání mixtapu UPBOY6. Darewin nám totiž přináší již třetí track, a to rovnou i s videoklipem. Track tentokrát nese název Mozek v kleci. Celá věc má opět úplně jiný vibe, než věci předešlé. Ale to nic nemění na tom, že se opět jedná o super track.

Produkci zaštítil poměrně mladý slovenský beatmaker MarisDee. Darewin nám v tracku vzkazuje, že se chystá v Česku udělat americký sen. Myslíte, že se mu to povede?

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?