O Eskimo Dance Smack rapuje už ve svém tracku Rave Revoluce z desky Sick, v sobotu 29. 10. se mu ale dostala pocta na Eskimo Dance v Londýně skutečně vystoupit. Takovou příležitost, jakou měl Smack o víkendu v britské metropoli, ještě žádný z českých rapperů nikdy nedostal.

Eskimo Dance, který založil anglický MC Wiley, je grimový festival pojmenovaný podle Wileyho tracku Eskimo z roku 2002. Cílem tohoto eventu bylo dostat “všechny členy scény pod jednu střechu”. Což se mu už pár let úspěšně daří. V roce 2006 mělo Eskimo pauzu, ale od roku 2012 se mu podařilo vrátit se na scénu, kdy se k němu připojila řada populárních anglických MCs.

O tomto halloweenském víkendu se na stagi v Boxpark Croydon v Londýně objevili pro grimové fanoušky známá jména jako President T, Jammer, Novelist, Flirta D, P Money, Milli Major, Rude Kid a samozřejmě Wiley. Smack, který už k nám do republiky dostal například P Moneyho, nečekaně dostal možnost stát vedle těchto důležitých jmen anglického grimu a na pár minut rozhypovat britské fanoušky svými bars.

Videa z akce začala okamžite plnit sociální sítě, především Facebook a Instagram, a po zhlédnutí musí každý fanoušek strašnického krále litovat, že se akce nezúčastnil.

Naštětí pro nás, Smack chystá už tuto sobotu 5. 11. koncert v Roxy, kde s ním na jedné stagi vystoupí opět P Money, nebo například Sir Spyro, Flirta D a Discarda.

smack roxy poster

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?