Darewin překvapil všechny své fans, když před pár dny oznámil neočekávané EP. Tenhle počin tentokrát nese název Pondělí ráno a obsahuje celkem 6 tracků.

Darewin před pár dny překvapil všechny své fanoušky, když na twitteru oznámil vydání EP, které nikdo tak brzo po vydání minulé desky nečekal. Jak avizoval, tak také udělal. A my si konečně můžeme EP, které nese název Pondělí ráno, pustit.

Projekt obsahuje celkem 6 tracků z nichž jeden, který nese název IKEM, jsme měli možnost slyšet už dříve a byl k němu natočen i klip. O ten se postarali kluci z GardenBoys. O produkci celé EP se nemohl postarat nikdo jiný než Darewinův dvorní producent Dolin.

SPOTIFY // http://spoti.fi/2vm8mH6
SOUNDCLOUD // http://bit.ly/2gME5Ov
APPLE MUSIC // http://bit.ly/2ud8x9n

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit