Prej bude další Addict, a prej už teď v pátek. A prej to bude opět fenomenální, protože jak je zvykem, tak NobodyListen si pro nás opět přichystal našlapaný line-up a skvělé prostory. Addict se tentokrát bude konat v prostorech zásobovacích garáží OD Kotva, takže přímo v centru Prahy.

Mimo Nobodyho se můžeme těšit na skvělá jména zahrnující brněnské DJs z labelu Babypool nebo artists, jako je Darewinnrmn, Kewu či slovenský DJ a producent Jimmy Pé. Jestli ještě nemáš plány na pátek, víš kam jít. A pokud máš, tak doporučuju je zrušit a místo toho dorazit zažít fenomenální atmosféru Addictu!

OD Kotva – zásobovací garáže.
Rybná 14, Praha 1, 110 00.
50°05’21.0″N 14°25’34.0″E

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?