Prej bude další Addict, a prej už teď v pátek. A prej to bude opět fenomenální, protože jak je zvykem, tak NobodyListen si pro nás opět přichystal našlapaný line-up a skvělé prostory. Addict se tentokrát bude konat v prostorech zásobovacích garáží OD Kotva, takže přímo v centru Prahy.

Mimo Nobodyho se můžeme těšit na skvělá jména zahrnující brněnské DJs z labelu Babypool nebo artists, jako je Darewinnrmn, Kewu či slovenský DJ a producent Jimmy Pé. Jestli ještě nemáš plány na pátek, víš kam jít. A pokud máš, tak doporučuju je zrušit a místo toho dorazit zažít fenomenální atmosféru Addictu!

OD Kotva – zásobovací garáže.
Rybná 14, Praha 1, 110 00.
50°05’21.0″N 14°25’34.0″E

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit