Dolin představuje další skladbu nesoucí název Černá kočka. Track pochází z jeho nastávajícího alba Dropbox 0.1. Jako hosty si pozval svého kolegu ze stáje, Darewina, kterému asistuje Protiva.

Potkali jsme ráno černou kočku přes cestu jít… Tak začínají lyrics nejnovější skladby člena stáje TUSYDolina. Dolin na konec dubna plánuje vydání svého producentského alba Dropbox 0.1 a představuje nám z něj další track. Na skladbě hostuje jeho kolega ze stáje, Darewin, a také Protiva, kterého, myslím, nemusíme více představovat. Skladba, jak už lyrics napovídají, nese název Černá kočka a o vizuální zpracování se postarali Garden Boys.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit