Poslední měsíc, co od sebe tito dva byli, se stihli seznámit s jinými lidmi, kteří měli být údajně jejich noví partneři.  Například u Kylie Jenner French Montana nebo PARTYNEXTDOOR, nyní by však měli být Tyga a Kylie opět spolu!

Začalo to tím, když Tyga přidal na Instagram fotku Kylie sedící na posteli s popiskem: “They always come back…” 

Fotku již na jeho Instagramu mimochodem nenajdete, smazal ji. Možná právě i proto, že to od něj znělo celkem zle a s Kylie se chce urovnat a být s ní dál. Kdo ví? Nyní ale byli dokonce i oba dva spatřeni spolu a svou společnost si celkem užívali! Líbali se, objímali se, na Snapchatu Kylie Jenner (Kylizzlemynizzl) jste mohli vidět, jak se byli s Tygou podívat na nová auta, a tak dále, a tak dále…

Jak pak to mezi 26 letým Tygou a 18 letou Kylie dopadne, nám ukážou další dny. Pokud se objeví nějaké další info ze zákulisí nebo se k tomu jeden z nich vyjádří, buď na sociálních sítích nebo mezi novináři. Dáme vám o tom vědět!

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit