Gastronomický portál Zomato u příležitosti 51. mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech rozšiřuje svoji databázi o všechny restaurace, hospody, kavárny, cukrárny, pekárny, bary a kluby v Karlových Varech.

Detailní informace včetně aktuálních nápojových a jídelních lístků ulehčí návštěvníkům festivalu rozhodování, kam zajít na oběd, večeři nebo drink. O svoje gastronomické zážitky se mohou podělit s ostatníni prostřednictvím recenzí a hodnocení.

images

Kromě webové verze je pro návštěvníky festivalu k dispozici též mobilní aplikace, díky které budou mít veškeré informace vždy po ruce.

Pokud se do Varů chystáte, máme pro vás pár užitečných tipů, jaké projekce si rozhodně nesmíte nechat ujít.

foto:
kviff.com

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit