Kylie Jenner. Kdo by ji neznal? Nejmladší ze sester Kardashianek. Osoba často probíraná v bulvárech díky provokativním fotografiím nebo vztahu s rapperem Tygou. Tentokrát nás ale víc než Tyga zajímá ta první část. Kylie je holka krev a mlíko a následující fotky jsou toho jasným důkazem.

Kylie Jenner povyrostla a nedávno oslavila 19 let. Většina populace by jí tento věk ani netipla, protože vypadá tak nějak trochu víc dospěle a HLAVNĚ vyvinutě. Ano… Všichni máme rádi zadky a všichni máme rádi prsa, což jsou vlastně synonyma slova Kardashian.

Kylie se krom vlastní kosmetické značky věnuje i modelingu, což mi pomohlo vybrat její nejvíce sexy fotky, i když on by mi vlastně úplně stačil i její instagram, na kterém má 76,4 milionů sledujících. Každopádně komu to vadí, že? Jen by mě fakt zajímalo, co na to říká její táta, teda máma Bruce… Teda Caitlyn.

Kylie… Kylie… Kylie…

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE