Neotřelá britská formace Glass Animals se po dvou letech vrací do Prahy, a to rovnou s novým albem How To Be A Human Being.

Vystoupí 8. listopadu 2016 v pražském klubu Roxy. Vstupenky za cenu 490 Kč budou k dostání od 10. června v 10 hodin na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

 Více informací na www.fource.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit