MadSkill je zpátky a servíruje první single pod hlavičkou svého vlastního labelu Chop Down Records. V novém tracku ”SHINOBI” spojuje MadSkill staré a nové známé. Trio Separ, Čis T a IronKap doplnil v refrénu mladý Sensey Syfu.

Celý vizuál vznikl ve staré slévárně nedaleko Prahy, za pomoci Moohwa taekwondo teamu. O režii se postaral sám MadSkill.

Shinobi žije i pracuje pod rouškou tmy a stínu. Přesné načasování a preciznost jsou jeho hlavními zbraněmi. Spojení je pak smrtící – stejně jako tohle collabo.

MadSkillův Shinobi bude vypuštěn 7. prosince tohoto roku. Jste ready?


MadSkill:

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit