Po tracku “Questions”, ve kterém rapper vysvětlil změnu jména z Čistychov na Čis T, se nyní hlásí s prvním singlem ze svého připraveného alba, které vyjde začátkem roku 2018 pod labelem Chop Down Records.

Na track “Já Som OK” si Čis T na feat. přizval kluky z DMS – Separa a Dameho. Na refrénu můžeme slyšet hudebního producenta, režiséra a zdá se, že nyní už i zpěváka MadSkilla. Také o režírování videoklipu, který se točil nedaleko Prahy, se postaral MadSkill, spolu s produkcí ZoomFilms a StarTouch Media.

V singlu “Já Som OK” například Čis T vyskládal svou sloku téměr výlučně ze slov začínajících na “O” a “K”, MadSkill poprvé zazpíval slovensky a Dame se Separem na střídačku válcují svým zaručeně krutým melodickým rapem.

Na Čis T–ho albu se objeví několik zajímavých hostů a kvalitních producentů. Kromě starého Čis T–ho, na kterého jsme zvyklí, uslyšíme i newschoolové produkce, ale ve své podstatě Doberman zůstává sám sobě věrný i nadále, což můžeme slyšet i v tomto songu, ke kterému mimochodem vyšla i speciální mikina.

Pokud je toto první singl z chystaného alba, určitě se máme na co těšit.