Po tracku “Questions”, ve kterém rapper vysvětlil změnu jména z Čistychov na Čis T, se nyní hlásí s prvním singlem ze svého připraveného alba, které vyjde začátkem roku 2018 pod labelem Chop Down Records.

Na track “Já Som OK” si Čis T na feat. přizval kluky z DMS – Separa a Dameho. Na refrénu můžeme slyšet hudebního producenta, režiséra a zdá se, že nyní už i zpěváka MadSkilla. Také o režírování videoklipu, který se točil nedaleko Prahy, se postaral MadSkill, spolu s produkcí ZoomFilms a StarTouch Media.

V singlu “Já Som OK” například Čis T vyskládal svou sloku téměr výlučně ze slov začínajících na “O” a “K”, MadSkill poprvé zazpíval slovensky a Dame se Separem na střídačku válcují svým zaručeně krutým melodickým rapem.

Na Čis T–ho albu se objeví několik zajímavých hostů a kvalitních producentů. Kromě starého Čis T–ho, na kterého jsme zvyklí, uslyšíme i newschoolové produkce, ale ve své podstatě Doberman zůstává sám sobě věrný i nadále, což můžeme slyšet i v tomto songu, ke kterému mimochodem vyšla i speciální mikina.

Pokud je toto první singl z chystaného alba, určitě se máme na co těšit.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit