MadSkill je zpátky – ale comebackem by to určitě nenazval. Stejně tak, jako se za ty roky CZ/SK scéna posunula o několik levelů výš, posunul se i MadSkill, a to nejen směrem hudebním, ale i filmovým a reklamním. Nabral cenné zkušenosti a skills, které nám v následujících měsících hodlá předvést. Nyní nám servíruje svůj první singl s názvem SHINOBI, který vydává pod jeho vlastním labelem Chop Down Records.

Na singlu můžeme slyšet známá jména jako Separ, IronKap, Sensey Syfu a Čis T, který je členem labelu, pod kterým bude vydávat chystané album. Singl má ještě jednu zajímavost – v refrénu můžeme MadSkilla slyšet taktéž zpívat.

O zrealizování, režírování a postprodukci videoklipu SHINOBI se postaral sám MadSkill, společně s produkcí ZoomFilms a StarTouch Media. Natáčení probíhalo v 700 let staré slevárně nedaleko Prahy, která videoklipu dává spolu s Moohwa Taekwondo Teamem ten správný vibe. A proč název SHINOBI? Pracuje pod rouškou tmy a stínu. Přesné načasování a preciznost jsou jeho hlavní zbraně, s čímž se MadSkill na 100% ztotožňuje.

Tento singl není posledním releasem pod Chop Down Records v roce 2017. Do konce roku se můžeme prý těšit ještě na minimálně jeden zajímavý singl i s videoklipem.