MadSkill je zpátky – ale comebackem by to určitě nenazval. Stejně tak, jako se za ty roky CZ/SK scéna posunula o několik levelů výš, posunul se i MadSkill, a to nejen směrem hudebním, ale i filmovým a reklamním. Nabral cenné zkušenosti a skills, které nám v následujících měsících hodlá předvést. Nyní nám servíruje svůj první singl s názvem SHINOBI, který vydává pod jeho vlastním labelem Chop Down Records.

Na singlu můžeme slyšet známá jména jako Separ, IronKap, Sensey Syfu a Čis T, který je členem labelu, pod kterým bude vydávat chystané album. Singl má ještě jednu zajímavost – v refrénu můžeme MadSkilla slyšet taktéž zpívat.

O zrealizování, režírování a postprodukci videoklipu SHINOBI se postaral sám MadSkill, společně s produkcí ZoomFilms a StarTouch Media. Natáčení probíhalo v 700 let staré slevárně nedaleko Prahy, která videoklipu dává spolu s Moohwa Taekwondo Teamem ten správný vibe. A proč název SHINOBI? Pracuje pod rouškou tmy a stínu. Přesné načasování a preciznost jsou jeho hlavní zbraně, s čímž se MadSkill na 100% ztotožňuje.

Tento singl není posledním releasem pod Chop Down Records v roce 2017. Do konce roku se můžeme prý těšit ještě na minimálně jeden zajímavý singl i s videoklipem.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit