Protože v Queensu ctí, že “móda je hra” – a to oni si hrají moc rádi – pohráli si v novém lookbooku s pár zrcadly z Ikey, k tomu přidali nějakou tu flóru z žižkovského květinářství a jednu dlouhonohou krásku. A samozřejmě tenisky Reebok Club C.

Petra Mácová, finalistka České Miss 2017, obula Reebok Club C 85 Textural, Reebok Club C Melted Metal v barvě Grey Gold a Peach a nesmrtelnou klasiku Reebok Club C 85 Leather.

Tenisová silueta Reebok Club C z roku 1985 je dost podceňovaná. Ve své době byla hodně populární, v prodejích porazila i Nike. A to je docela výkon, protože tenkrát nebyla spojená s žádným slavným jménem. Teď je ale jiná doba a na výsluní sneakers světa jsou ugly shoes, takže minimalistické tenisky snadno zapadnou. Proto jsme se v lookbooku vrátili tak trochu ke kořenům. Boty jsme nechtěli zabít outfitem a prostředím, takže koncept byl jasný: zrcadlení, světlo, květiny, ženská krása a jemnost,” zní přímo z Queensu. “Lookbook fotil talentovaný Spoony, ultimátní profík s nejkrásnějším Instagramem,” dodávají.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit