Protože v Queensu ctí, že “móda je hra” – a to oni si hrají moc rádi – pohráli si v novém lookbooku s pár zrcadly z Ikey, k tomu přidali nějakou tu flóru z žižkovského květinářství a jednu dlouhonohou krásku. A samozřejmě tenisky Reebok Club C.

Petra Mácová, finalistka České Miss 2017, obula Reebok Club C 85 Textural, Reebok Club C Melted Metal v barvě Grey Gold a Peach a nesmrtelnou klasiku Reebok Club C 85 Leather.

Tenisová silueta Reebok Club C z roku 1985 je dost podceňovaná. Ve své době byla hodně populární, v prodejích porazila i Nike. A to je docela výkon, protože tenkrát nebyla spojená s žádným slavným jménem. Teď je ale jiná doba a na výsluní sneakers světa jsou ugly shoes, takže minimalistické tenisky snadno zapadnou. Proto jsme se v lookbooku vrátili tak trochu ke kořenům. Boty jsme nechtěli zabít outfitem a prostředím, takže koncept byl jasný: zrcadlení, světlo, květiny, ženská krása a jemnost,” zní přímo z Queensu. “Lookbook fotil talentovaný Spoony, ultimátní profík s nejkrásnějším Instagramem,” dodávají.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE