Label Chop Down Records představil novou rubriku s názvem Chop Down Youngstarz, ve které dají skrze svůj YouTube kanál šanci mladým talentům vydávat své videoklipy.

Prvním, kdo dostal tuto příležitost, je rapper Sensey, kterého můžete znát pod dřívějším pseudonymem Sensey Syfu. Nejednomu fanouškovi rapu se vryly do paměti jeho tracky jako “Bumble Bee“, “VADIM“, “Sasha Grey“, “Art & Hoes” či “Arachnofobie“. Sensey za sebou má spolupráce s rappery jako Čist T, Separ, IronKap či Young Koukr. Nyní přichází s novým singlem “Tisíc Kund”, na který si pozval zpěváka Calina. O hudební produkci se postaral šikovný beatmaker Vibechief.

Pokud si myslíš, že máš labelu Chop Down Records co nabídnout, můžeš pokusit své štěstí a na info@chopdownrecords.com poslat svoji tvorbu, jelikož do zmiňované rubriky stále ještě hledá nové talenty. Z několika vydaných videoklipů vybere jednoho nejlepšího umělce, kterému se pak postarají o další klip.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit