Label Chop Down Records představil novou rubriku s názvem Chop Down Youngstarz, ve které dají skrze svůj YouTube kanál šanci mladým talentům vydávat své videoklipy.

Prvním, kdo dostal tuto příležitost, je rapper Sensey, kterého můžete znát pod dřívějším pseudonymem Sensey Syfu. Nejednomu fanouškovi rapu se vryly do paměti jeho tracky jako “Bumble Bee“, “VADIM“, “Sasha Grey“, “Art & Hoes” či “Arachnofobie“. Sensey za sebou má spolupráce s rappery jako Čist T, Separ, IronKap či Young Koukr. Nyní přichází s novým singlem “Tisíc Kund”, na který si pozval zpěváka Calina. O hudební produkci se postaral šikovný beatmaker Vibechief.

Pokud si myslíš, že máš labelu Chop Down Records co nabídnout, můžeš pokusit své štěstí a na info@chopdownrecords.com poslat svoji tvorbu, jelikož do zmiňované rubriky stále ještě hledá nové talenty. Z několika vydaných videoklipů vybere jednoho nejlepšího umělce, kterému se pak postarají o další klip.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?